Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Reaper napisał:

Koledzy samochodziarze, jak jeździcie na myjnię samochodową, to korzystacie ze wszystkich trybów mycia, czy tylko woda z pianą, płukanie i nara? Bo nie wiem czy te pozostałe to są w ogóle do czegoś przydatne i czy warto je stosować :-k 

Zależy od myjni. Od roku jeżdżę na przezajebistą myjnię Dibo z programem takiej gęstej piany, którą nakładasz na samochód, odczekujesz chwilę, zmywasz i jest po myciu (przynajmniej w moim aucie). Jest droga, fakt, ale cholernie skuteczna. 

Odnośnik do komentarza

Tak akurat do kawy :keke: 

2 minuty temu, Kuchar napisał:

Zależy od myjni. Od roku jeżdżę na przezajebistą myjnię Dibo z programem takiej gęstej piany, którą nakładasz na samochód, odczekujesz chwilę, zmywasz i jest po myciu (przynajmniej w moim aucie). Jest droga, fakt, ale cholernie skuteczna. 

trochę daleko ode mnie jednak :-k a ile to jest drogo?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Koledzy samochodziarze, jak jeździcie na myjnię samochodową, to korzystacie ze wszystkich trybów mycia, czy tylko woda z pianą, płukanie i nara? Bo nie wiem czy te pozostałe to są w ogóle do czegoś przydatne i czy warto je stosować :-k 

Ja tylko myję i spłukuję.

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, TomS napisał:

@Reaper, w niczym Cię nie okłamałem i weź zejdź ze mnie. @Mahdi to żaden mój idol, tylko szkoda mi go, że tak szybko przebacza zniewagi. Już nawet reklamę tego miejsca wrzucił znów na Mój Football Manager, czego ja nigdy bym nie zrobił po tym, jak tu niektórzy się do niego zwracali. Jemu można splunąć w twarz, a on na drugi dzień napisze, "ale oni nie mieli złych intencji", obetrze gębę i uda że nic się nie stało. I kupi jeszcze jednemu czy drugiemu gierkę lub wyśle pieniążki.

Czy TomS obraził właśnie użytkownika Mahdi i nazwał jego ojcowskie miłujące lico "gębą"?

Odnośnik do komentarza

I dalej uważacie, że inwestycja Mahdiego jest nieskuteczna? Podobno wydał przez 3 lata 50 tysiecy. Ciężko uznać, że dałoby sie za to zatrudnić informatyka chociaz na rok. A on ma w tej cenie cały sztab w dodatku z niewolniczym nastawieniem. A przecież takich piesków ma więcej.

9 minut temu, schizzm napisał:

Niekoniecznie, gęba nie ma znamion wulgaryzmu, jest nacechowana emocjonalnie, ale niekoniecznie musi to być nacechowanie negatywne :) 

Przynajmniej nie bardziej, niż łydka :D

Odnośnik do komentarza

O, @schizzm, obejrzałem Pacific Warriors - całkiem fajnie się oglądało, szybko poleciało to 1,5 h, ale parę zastrzeżeń mam. :P 

 

Przede wszystkim, za dużo relacji spotkań, które można sobie obejrzeć w sieci, jak kogoś temat zaciekawi, a za mało tych archiwalnych, z początków ery profesjonalnej. Za mało też dla mnie było ciekawostek, typu pobytu Tonga w południowej Francji podczas RWC2007, czy afery z zielonymi włosami. Trochę za dużo było też Tonga w stosunku do Samoa i Fidżi, które potraktowano mocno po łebkach. No i w podpisach mocno konsekwentnie John Lumo (?) ;) 

 

Ale ogólnie dokument na plus, smuci tylko teza postawiona na samym początku bodajże przez Clive'a Woodwarda - nie ma takiej możliwości, żeby w erze profesjonalnej ktoś bez zaplecza finansowego doścignął Anglię, Nową Zelandię, RPA, Francję, Irlandię czy Australię. I czas to potwierdza - w listopadzie tego roku, przed turnusem Samoa po Wyspach Brytyjskich okazało się, że związek Samoa jest bankrutem i nie ma pieniędzy. Co później okazało się przesadą, ale pokazało różnice w finansach: jak obliczył prezes związku rugby z Samoa, połowa kwoty za wejściówki na mecz z Anglią na Twickenham stanowi około trzyletni budżet Manu Samoa, a wynagrodzenie za ów mecz dla każdego gracza to 22 tys funtów i 650 funtów, odpowiednio dla każdego Anglika i każdego Samoańczyka.

 

Można sobie na to odpowiedzieć: no ale to przecież niczyja wina, a na pewno nie Anglików. Owszem, ale na romantycznym rozpędzie można wygrać mecz, dwa, ewentualnie pół turnieju, jednak przy takich różnicach w wyszkoleniu, coraz częściej będziemy oglądać jak kilka najbogatszych zespołów wygrywa wszystko, a reszta świata gra przystawki, i ta różnica będzie się jeszcze powiększać. W rugby league różnica jest jeszcze większa (liczy się właściwie tylko Australia, Nowa Zelandia i Anglia), i przykro się ogląda mistrzostwa świata, gdzie wyniki znane są przed meczem, a emocji dostarczają właściwie tylko niektóre spotkanie, dlatego taką furorę zrobił zespół Tonga... tyle że to byli właściwie sami Australijczycy i Nowozelandczycy, którzy grali pod flagą jakiegoś swojego przodka.

 

Dlatego WRU powinno pomyśleć o bardziej rozsądnym rozdysponowaniu funduszy, żeby jednak decydowała głównie postawa na boisku.

 

A sorry, to @me_who polecał, to i jemu dziękuję :D 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, schizzm napisał:

Niekoniecznie, gęba nie ma znamion wulgaryzmu, jest nacechowana emocjonalnie, ale niekoniecznie musi to być nacechowanie negatywne :) 

może w przypadku ciebie mnie tfutfuMeleraReapera, ale ktoś kto włożył tyle pieniędzy, że już przestał liczyć, w unikalny projekt na scenie tej gry nie ma raczej gęby

ale on taki jest, że pewnie ci wybaczy, że tak myślisz. nasrasz mu do ryja, a on ma tak dobre serce, że wybaczy ....

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hawkeye napisał:

może w przypadku ciebie mnie tfutfuMeleraReapera, ale ktoś kto włożył tyle pieniędzy, że już przestał liczyć, w unikalny projekt na scenie tej gry nie ma raczej gęby

ale on taki jest, że pewnie ci wybaczy, że tak myślisz. nasrasz mu do ryja, a on ma tak dobre serce, że wybaczy ....

I jeszcze Ci grę kupi.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...