Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, BartuS napisał:

halo @lad, co sadzisz o czyms takim:

6vUKXt3.png

jakies rady co do grania z mocniejszymi rywalami?

Samo ustawienie mi się podoba i byłoby lepiej zabalansowane gdybys trochę funkcje zawodników pozmieniał. No i czemu boczni obrony maja automatyczna funkcje ustawiona? Przy tej mentalności maja wsparcie i przez to masz pewnie trochę mało różnorodności w ataku. Schodzący napastnik z ofensywnym pomocnikiem się nie dublują pozycjami? Są pewnie momenty w grze gdzie przez to, ze masz tak mało zawodników z funkcja ataku, nikt nie atakuje wolnej przestrzeni tworzonej przez ruchy zawodników.

Odnośnik do komentarza

O 21 Bad Boys i zaraz potem 2 część na AXN. Chyba sobie looknę po raz nie wiadomo który :)

 

Musiałem sobie przerwę od Banner Sagi zrobić, bo już 4 rozdział i zaraz się skończy zabawa ;) i trzeba będzie 2 instalować. Ale mi się dobrze w to gra i fabularnie fajnie, chce mi się czytać i zgłębiać historię. Dawno mi się tak dobrze nie gierczyło. Kupiłem FMa i nawet nie chce mi się odpalać :)

Odnośnik do komentarza

jak ktoś nie wie czy formuła battle royale jest dla niego to Fortnite jest świetną grą (ze zdecydowanie niższymi wymaganiami niż pubg, ogólnie optymalizacja to inna bajka) w tej formule. Jest znacznie dalej od Army w 'kreskówkowej' formie (ale są normalnie karabiny itp), ale daje posmakować br no i przede wszystkim smaku darmowości.

 

już chyba nawet więcej ludzi gra w fotnita niż w pubga, na twitchu jest ponad 100k widzów teraz a pubg ponad 70k.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Hawkeye napisał:

jak ktoś nie wie czy formuła battle royale jest dla niego to Fortnite jest świetną grą (ze zdecydowanie niższymi wymaganiami niż pubg, ogólnie optymalizacja to inna bajka) w tej formule. Jest znacznie dalej od Army w 'kreskówkowej' formie (ale są normalnie karabiny itp), ale daje posmakować br no i przede wszystkim smaku darmowości.

 

już chyba nawet więcej ludzi gra w fotnita niż w pubga, na twitchu jest ponad 100k widzów teraz a pubg ponad 70k.

 

Tylko że w Fortnite jest taki słaby element z budowaniem konstrukcji. Dla mnie to zabija imersję mocno :/ Widziałem kiedyś finałowe starcie, rywale budowali podniebne korytarze przez ponad minutę :/

Odnośnik do komentarza

ooo, trochę oglądanie tego gameplaya otwiera oczy. na przykład dopiero skumałem, że to niebieska linia to zamykana strefa xD 

 

jeszcze sobie popatrzę na te różne bronie, bo to jest problem, że nie wiem co podnosić i po meczykach popykam dzisiaj jeszcze

 

dobrze też wiedzieć, że te lagi, to nie wina mojego kompa, tylko serwerów :roll: mogę zmienić ustawienia z bardzo niskie na niskie dzięki temu ;) 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Feanor napisał:

 

Tylko że w Fortnite jest taki słaby element z budowaniem konstrukcji. Dla mnie to zabija imersję mocno :/ Widziałem kiedyś finałowe starcie, rywale budowali podniebne korytarze przez ponad minutę :/

dla niektórych budowanie to największa zaleta ;) 

ale jak coś zdarzało nam się wygrywać gry i nie było takich cudów, raz mi koleś budował schody do nieba to mu zestrzeliłem te, na których stał, spierdolił się i zabił :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

@Reaper masz lagi w trakcie gry? Ja je uświadczam tylko z 20 sekund po wylądowaniu. Potem żadnych problemów

raz miałem i myślałem, że to przez zmianę grafiki. zaraz potestuję na wyższych ustawieniach, mój komputer ma już ze 4 lata, więc ma prawo odmawiać współpracy w pewnych kwestiach.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...