Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, schizzm napisał:

co z Michałem Kędzią? ;)

 

Może się zdziwić, jak dostanie pozew :P

 

 

6 minut temu, Gacek napisał:

To ja jeszcze poproszę o screeny do tekstu na MFM, jeżeli ktoś takowe posiada. Znajdzie się dobra duszyczka, anonki?

 

Tekst usunięty, ale google ma zakaszowaną kopię:

 

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:k896r2_RSecJ:https://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1762/zakup-biletow-lotniczych-opowiesc-o-tym-jak-niektorzy-spedzili-drugi-dzien-swiat+&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=pl

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Man_iac napisał:

To wszystko przez Hawkeya. Te jego ostatnie posty w temacie brzmią tak obleśnie pojednawczo :/ 

a co, chciałbyś przegonić Mahdiego stąd na zawsze? ja do tego ręki nie przyłożę

w ogóle to od początku było jasne, że on po prostu nie wiedział, że się da odprawić na sam nr rezerwacji ^^ musiał mu to tylko Bartek siedem razy powtórzyć, by dotarło :keke: 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pulek napisał:

mnie się bardzo spodobało określenie dzban w stosunku do niego :) nawet się u-u-u-śmiechnąłem do lapotoka, jak to przeczytałem :)

Dzban to jest od klocucha, pierwszy raz chyba użył tego w „Tureckich problemach” (Ten dzban może mi karty tasować :D )

Polecam ten znakomity tryptyk.

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...