Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, szramek napisał:
Godzinę temu, Gabe napisał:
We Francji to nawet kaszanka się ładnie nazywa :keke:

Jak?

 

No po francusku :keke: 

 

Budę nuar, jak Reaper napisał. Brzmi jak bardzo wykwintne danie, bo po francusku.

 

Zresztą po włosku jest podobnie, słynne spaghetti, to zwyczajne 'sznureczki', tiramisù to 'ciąg mnie w górę', a panna cotta to 'gotowana śmietana' :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

 

Co to są pełne poglądy? Coś jak trzydziesty trzeci krąg wtajemniczenia?

Nie wchodzę z nim w dyskusję, zbyt duży beton, a ja średnio umiem z takimi osobami rozmawiać, bo się denerwuję. A jednak w miejscu pracy nie powinno się prowadzić takich rozmów ;) 

 

W ramach świątecznych porządków wywaliłem 100 osób ze znajomych na FB. Spokojnie, forumeczkowi ziomale zostali ;) Założenie było takie - czy jakbym spotkał tę osobę na ulicy, to bym do niej podszedł się przywitać. I tak jeszcze kolejne 100-200 osób mogłoby polecieć, ale było mi głupio np. osoby z klasy z podstawówki :-k 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

W ramach świątecznych porządków wywaliłem 100 osób ze znajomych na FB. Spokojnie, forumeczkowi ziomale zostali ;) Założenie było takie - czy jakbym spotkał tę osobę na ulicy, to bym do niej podszedł się przywitać. I tak jeszcze kolejne 100-200 osób mogłoby polecieć, ale było mi głupio np. osoby z klasy z podstawówki :-k 

 

Ja czasami tylko zostawiam po takiej czystce tych z przydatnymi kontaktami w razie gdyby cokolwiek, tylko ograniczam im widoczność ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, krzysfiol napisał:

Możesz mu powiedzieć, że znajomy ksiądz doradza mu jedzenie w czasie wigilii tylko tego, co mu smakuje, aby w ten sposób uczcić Boże Narodzenie ;)

Jego żona to katechetka, więc ma swoich ludzi od doradzania w kwestiach wyznaniowych ;) 

 

1 minutę temu, ajerkoniak napisał:

 

Ja czasami tylko zostawiam po takiej czystce tych z przydatnymi kontaktami w razie gdyby cokolwiek, tylko ograniczam im widoczność ;)

Patrząc na to z iloma osobami się spotykam w ciągu roku, to pewnie powinienem zostawić ok. 100-200 osób max. A jeśli miałbym zawężyć do liczby osób, z którymi MAM OCHOTĘ spotkać się w ciągu roku, to zostałoby poniżej 100 ;) 

Odnośnik do komentarza
wg Google
 
boudin noir 
 
ja pierdolę, dyskusja o daniach wigilijnych u mnie w robocie i katol się odzywa: "Ja jestem konserwatystą i odkąd nabrałem pełnych poglądów, to wyznaniowo zawsze zjem chociaż kawałek karpia, chociaż mi nie smakuje" :roll: 
Zdradź mu że karp to wymysł komunistów bo był łatwy w hodowli i miał być symbolem luksusu raz do roku.
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...