Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Man_iac napisał:

, ja wiem, że język może i ostry, ale po prostu uwazam że takie rzeczy zgłasza się policji, a nie internautom

Ale masz świadomość, że cała ta akcja ma polegać na daniu głosu kobietom, które były molestowane, ale z uwagi na status społeczny sprawcy, brak dowodów, strach czy inne niezależne od ich woli względy nie miały możliwości tego zgłosić Policji?

Ja się z Tobą zgadzam, że to konkretne zdarzenie w sprawie Dymka, jeżeli istotnie miało miejsce (w co szczerze wątpię) powinno wylądować dawno na Policji, ale z czym miałaby iść ta kobieta, która w trakcie rozmowy z Trumpem była łapana za waginę? A to przecież takich sytuacji, a nie gwałtów, mamy większość i to im można przeciwdziałać. A nawet należy.

Z drugiej strony sama akcja zaczyna nabierać bardzo złego obrotu. Z jednej strony niedawno w moim towarzystwie na imprezie kolega został upomniany przez osobę trzecią, że molestuje koleżankę z pracy słownie, podczas gdy nie wychodził poza ramy swoich codziennych relacji z koleżanką, co dopiero dla obcych mogłoby być niedopuszczalne (i dlatego na mniej sobie pozwala z osobami trzecimi, chyba :keke: ). Z drugiej strony jak pisałem idziemy (no, ten skrajny front tej akcji, np. Codziennik) w kierunku domniemania winy zamiast domniemania niewinności, co jest absurdalne.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Ten ziomek trochę za chudy jak na Hawka
Źle przetłumaczyli, ja się pod tym nie podpisuje. Abstrahując od tego, że oryginalnie to prędzej odpierdol się (proszę się ode mnie odjaniepawlic), to nawet z czasem nie da się powiedzieć, że odjaniepawlic musi cokolwiek znaczyć. To po prostu czasownik, który fajnie brzmi i może być bardzo elastyczny w zależności od kontekstu.
Ale o czym ja mówię, osoby które to wpisały do słownika pewnie nawet nie wiedzą co to kurabin i nabrałyby się na program do jeszcze lepszego powstrzymywania acta sopa i pipa (robił format c).
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

Ale masz świadomość, że cała ta akcja ma polegać na daniu głosu kobietom, które były molestowane, ale z uwagi na status społeczny sprawcy, brak dowodów, strach czy inne niezależne od ich woli względy nie miały możliwości tego zgłosić Policji?

Ja się z Tobą zgadzam, że to konkretne zdarzenie w sprawie Dymka, jeżeli istotnie miało miejsce (w co szczerze wątpię) powinno wylądować dawno na Policji, ale z czym miałaby iść ta kobieta, która w trakcie rozmowy z Trumpem była łapana za waginę? A to przecież takich sytuacji, a nie gwałtów, mamy większość i to im można przeciwdziałać. A nawet należy.

Z drugiej strony sama akcja zaczyna nabierać bardzo złego obrotu. Z jednej strony niedawno w moim towarzystwie na imprezie kolega został upomniany przez osobę trzecią, że molestuje koleżankę z pracy słownie, podczas gdy nie wychodził poza ramy swoich codziennych relacji z koleżanką, co dopiero dla obcych mogłoby być niedopuszczalne (i dlatego na mniej sobie pozwala z osobami trzecimi, chyba :keke: ). Z drugiej strony jak pisałem idziemy (no, ten skrajny front tej akcji, np. Codziennik) w kierunku domniemania winy zamiast domniemania niewinności, co jest absurdalne.

Zgadzam się, że trzeba temu przeciwdziałać, ale po prostu nie w ten sposób. Wyobraź sobie hipotetyczną sytuację. Twoja eks, albo koleżanka z którą zostałeś kiedyś sam na sam postanawia ci z jakiejś przyczyny dopiec i w związku z tym wymyśla sobie (albo bazuje na sytuacji, którą można na różne sposoby interpretować) molestowanie i opisuje w Internecie. Pracę pewnie tracisz, albo przynajmniej jesteś zawieszony (A nawet jak nie to pewnie miałbyś większe trudności z klientami, bo zapewne to by był pierwszy link w Google, jakby potencjalny klient postanowił sprawdzić opinię o Tobie). Partnerka pewnie by uwierzyła, ale też byłaby narażona na różne docinki. Myślę, że też mocno zweryfikowałbyś grono znajomych. A na dodatek jak udowodnisz, że nic takiego nie miało miejsca, jeżeli nie ma świadków? A nawet jak udowodnisz to i tak informacje z Internetu ciągnąć się będą latami, bo informacja o molestowaniu jest dużo bardziej chwytliwa niż ta o uniewinnieniu.A przecież wiele kobiet to zrobi żeby wypromować książkę, dopiec byłemu, pozbyć się szefa, którego nie lubi, poszantażować. 

 

To nie tylko to jedno zdarzenie, ale cały mechanizm takiego samodzielnego wydawania wyroków niesie za sobą ogromne niebezpieczeństwo. 

Odnośnik do komentarza

Mojej asystentce chyba mocno się nudziło. Wyliczyła jak wyglądał mój rok w liczbach: 193 dni spędziłem w PL. Pozostałe za granicą, z czego ~21 dni na lotnisku/w samolocie/(kilka razy w pociągu). A @szramek się dziwił dlaczego na piwo trzeba się ze mną umawiać czasami 3 tygodnie wcześniej :keke:

 

W 2018 nie wiem czy nawet nie będzie tego więcej, bo możliwe, że jeden miesiąc spędzę w Rosji :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

ale z czym miałaby iść ta kobieta, która w trakcie rozmowy z Trumpem była łapana za waginę?

 

Ja na miejscu policjanta też bym się zastanawiał, bo jak bym sobie nie próbował wyobrazić, to nie ogarniam jak można złapać kogoś za waginę :-k

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Hawkeye napisał:

Dodam jeszcze, że oprócz odpierdol się odjaniepawlic równie często spotykane było jako co tu się opierdala, (moja twarz gdy widzę co tu się odjaniepawla).
oczywiście Pozdrawiam

 

No raczej, że to zastępstwo co tu się odpierdala. Jeszcze aktualna wersja co tu sie odfranciszkania :keke:

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...