Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, me_who napisał:

Jeszcze o skarpetkach, choć widzę chyba już rozmawiamy o Maniaku.

Takze ja mam system Double Sock Security (TM), polega on na tym, ze zakładam na stopę skarpetkę góralska z gwiazdkami, a na to dopierdalam 100% wełny. Ciepło jest trzymane mocno, ale trzeba uważać, żeby nie zostać z tą pierwsza skarpetka, bo fikołek gwarantowany. 

A tak na serio, bardzo lubię, jak jest mi ciepło w stopki :)

To Ty chyba na Syberii mieszkasz :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Man_iac napisał:

I cała tę historię mozna zawrzeć w dwóch pogrubionych slowach.

 

A boso też jest niebezpiecznie. Zwłaszcza po nakremowaniu stóp. Potem gdzieś iść po parkiecie to przypomina łyżwiarstwo figurowe.

Po czym, kurwa? :|

Odnośnik do komentarza

Hej, w sumie to mam pytanie, bo widzę, że @me_who na urlopie, a często też ludzie na forum chwalą się jak super rozegrali temat z dniami wolnymi.

 

Czy w pracy musicie się dogadywać w sprawie urlopów z innymi pracownikami? Czy jednak u was koledzy w ogóle nie myślą strategicznie i wszystkie dni urlopowe wykorzystują wcześniej i na okres świąteczny nic im nie zostaje, a wy wtedy pięknie to wykorzystujecie? Czy jednak może pracodawca ma w dupie ile ludzi będzie pracowało 27-31 i podpisuje urlop każdemu? :-k

Odnośnik do komentarza

Ja mam zwyczaj ;) ze ZAWSZE od 2001 czyli kiedy pracuje, biorę wolne na święta. Jak widzę, ze hu-hu nie da sie, to nie idę na urlop latem i jak zbity pieseł przychodzę w grudniu do kadr, ze nie miałem 10 dni wolnego (tak jest w tym roku np) i wtedy idę na urlop na lajcie. Ale zasadniczo mam luźniejsze terminy w grudniu i nie ma większych problemów.

Odnośnik do komentarza

U nas i tak przestój w pracy, więc mile widziane jest przez górę (wręcz zalecane, a nawet wyraźnie sugerowane), żeby na 24.12-01.01 brać urlop i siedzieć w domu. Pewnie jak ktoś się uprze, to może przyjść, bo jakiś ochroniarz święta będzie spędzał siedząc na stołku w pustym budynku, ale chyba nikt się taki jeszcze nie znalazł, albo się nie chwalił.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, jmk napisał:

Ty aż od 2001 roku pracujesz? Pamiętam jakiś czas temu, że siedziałeś tylko na forumie i ciągle grałeś, bo nie pracowałeś. To było tak dawno temu? :D

 

 

2009-2012 miałem przerwę w stałym zatrudnieniu :] wiec siła rzeczy sie nie liczy.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...