Skocz do zawartości

Livescore - Mistrzostwa Świata


Rekomendowane odpowiedzi

Islandia, 1 punkt ostatnie miejsce w grupie...ale czy ktoś będzie na nich narzekał? Nie. Starali się, walczyli, zabrakło trochę szczęścia i trochę umiejętności. Gdyby nasi tak grali to by nikt do nich nie miał pretensji...a nie, według siebie panowie piłkarze dali z siebie wszystko, tylko grupa śmierci okazała się zbyt trudna. 

 

Hahaha nie wiem kim jest ten gostek w studiu ale pięknie zaoral Lewego:d

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ciężko wskazać silne punkty Argentyny. Messi zrywy, Mascherano ma więcej do powiedzenia niż do zaprezentowania, Higuain nawet nie potrafi się zastawić, bramkarz nie miał okazji nic spierdolić, Di Maria z zasłoną milczenia bo udała mu się jedna akcja.....gdy się wypierdolił 

Odnośnik do komentarza

Ja też zmieniam zdanie odnośnie tego karnego. Z tej powtórki z boku faktycznie to wyglądało, jakby go tylko obmacywał, a jednak była tam też druga ręka i na tej kamerze od strony drugiej bramki to dobrze widać. Oczywiście nie to, żeby Nigeryjczyk miał coś przeciwko przewróceniu i się starał opierać, ale jednak przewrócony został. 

 

A co do Argentyny - zaczynali turniej z moją sympatią, ale po dwóch pierwszych meczach całkowicie wyparowała. Ten mecz już trochę lepszy, ale wciąż nie uważam, żeby zasłużyli na tę 1/8 i mieli baaaardzo dużo szczęścia z tym, że w 3 meczu grali o jakąkolwiek stawkę. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Mauro napisał:

Marszczerano to robi jak dla mnie zajebistą robotę. Biega, odbiera, czasem chaotycznie, ale bez niego nie ma drużyny. Kapitanem powinien być.

jak dla mnie jest cieniem siebie sprzed kilku lat, sprawia wrażenie dość niepewnego. Dzisiaj dwa babole jebnął chyba w przeciągu minuty, ale Nigeryjczycy nie wykorzystali

Odnośnik do komentarza

@Hidalgoo Dlatego piszę, że chaotycznie. Ale biega wszędzie, jeżdxi na dupie. Jeździec bez głowy, czasem się jebnie, ale nie maja drugiego takiego walczaka w środku. Zreszą on jest chyba najlepszym podsumowaniem tego meczu Argentyny, która bardziej grała sercem niż rozumem.

 

 

Tu jeszcze ciekawie o karnym dla Nigerii. chyba dlatego tam nie było Var-u, jak pisał ostatnio i mówił Rostkowski, jak jest sytaucja na dwoje babka wróżyła to nie ma weryfikacji.

 

Arbiter Café @h_demboveac 28 min.28 minut temu

Sędzia wybroni się z decyzji o podyktowaniu rzutu karnego, ponieważ Balogun w ogóle nie atakował rywala, a sam był trzymany. Argument przeciwko rzutowi karnemu to zbyt łatwy upadek Nigeryjczyka. Kontrowersja.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Mauro napisał:

@Hidalgoo Dlatego piszę, że chaotycznie. Ale biega wszędzie, jeżdxi na dupie. Jeździec bez głowy, czasem się jebnie, ale nie maja drugiego takiego walczaka w środku. Zreszą on jest chyba najlepszym podsumowaniem tego meczu Argentyny, która bardziej grała sercem niż rozumem.

no tak, Argentyna miała dzisiaj sporo szczęścia. Chociaż uważam, że jeśli jakimś cudem ograją Francję, to pewnie zagrają w finale. Taka mentalność :D

Odnośnik do komentarza

Sampaoli robi tam już tylko jako figurant? On zszedł w ogóle z zawodnikami do szatni? :D

 

W czasie meczu biegał tylko w swoim boksie i nawet nie "dyrygowal" tylko przeżywał jak kibic na najlepszej miejscowce. A po bramce już w ogóle ROTFL, cała ławka pobiegła do strzelca, a on w przeciwna stronę :kekeke:

 

Odniosłem wrażenie, że sędziowie w tym meczu było bardzo słabe. Nie chodzi mi o karnego, skoro przepisy się zmieniły to ok, choć ten pierwszy dość dyskusyjny, ale większość mniejszych lub bardziej oczywistych starć było dziwnie interpretowanych. Już nie mówię że mascherano biegał z zakrwawionym ryjem i otwarta rana a sędzia na to wyjebane :)

 

Nigeryjczycy przegrali na własne życzenie. Ostatnie 20 minut kładli się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem, idiotyczne zachowanie. 

A Argentyna z tą obrona nie ma prawa przejść do 1/4 ;)

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Brudinho napisał:

Teoretycznie to na razie po fazie grupowej najlepiej zaprezentował się Urugwaj. Reszta albo mierna z przodu, albo mierna z tyłu. 

 

Cuo? Zorganizowani może są, ale niesamowicie minimalistyczni. Chorwacja zdecydowanie lepsza. IMO w czwartek się okaże ostatecznie czy można też mieć nadzieje co do Anglii i Belgii.

Odnośnik do komentarza
Chorwacji nie oglądałeś? :-k 
Ich pierwszy skład jest świetny, doskonale zgrany, mądry taktycznie, dobra ławka, do tego Modric jest w super dyspozycji. Taki Xavi/Sneijder z 2010.
Zapomniałem napisać o tym że "moim zdaniem". Widziałem jeden mecz Chorwatów na tych mistrzostwach i trzy Urugwaju ;)
 
Cuo? Zorganizowani może są, ale niesamowicie minimalistyczni. Chorwacja zdecydowanie lepsza. IMO w czwartek się okaże ostatecznie czy można też mieć nadzieje co do Anglii i Belgii.
No minimalistyczni to są chyba wszyscy ;)
Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak Tam będzie beka, jak nasza grupę wygra Japonia, a druga będzie Kolumbia. A grupa G gra po naszej. I zacznie sie kabaret z kartkami, żeby trafić na Japończyków ;)  

Ten mecz będzie fajny w zależności jak sie ułoży nasza grupa imo.

 

Edyta - nie wiem tylko jak sie dalej drabinka układa i czy faktycznie 2G lepiej by było gdyby 1H Japonia w perspektywie reszty turnieju.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...