Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Pewnie Ci którzy nie wiedzą jak wygląda Paróv

no przecież wstawił, z dziwnych, niewiadomych powodów, swoją mordę jako główne zdjęcie tego żałosnego fanpaga

 

kurwa, to jest gorsze od harlequina czy opowiadań erotycznych z netu. jeszcze jakby on do tej laski zagadał coś, numer wyciągnął, spotkał się, ruchnął i nigdy nie zadzwonił. a tak po tej opowieści to tylko żal dupę ściska

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

no przecież wstawił, z dziwnych, niewiadomych powodów, swoją mordę jako główne zdjęcie tego żałosnego fanpaga

 

kurwa, to jest gorsze od harlequina czy opowiadań erotycznych z netu. jeszcze jakby on do tej laski zagadał coś, numer wyciągnął, spotkał się, ruchnął i nigdy nie zadzwonił. a tak po tej opowieści to tylko żal dupę ściska

 

No nie, bo na zdjęciu nie widać, że ma 150 cm :P I no kurwa na zdjęciu to nawet i ja potrafię wyjść poważnie :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

 

Coś romantycznego na wieczór

Jebie Filipem Springerem na kilometr, ja nie wiem skad sie biora ludzie, ktorzy sie na taki typ narracji lapia. Rownowazniki. Krotkie zdania. Emocje. Kilka nieistotnych szczegolow. Takich naprawde nieistotnych, ale kto to tam wie. A potem kilometrowy rozped, ekstaza, libacja milczacych winorosli az wezbrana woda wylewa sie przez klawiature powodujac zwarcie, jakiego jeszcze swiat nie widzial. A wszytko po to, by na koniec przeczytac, ze nic sie nie stalo.

  • Lubię! 12
  • Uwielbiam 3
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza

Forum. W tematach o piłce nożnej kolejne uniesienia Fenomena o wyższości sportu katalońskiego nad tym ze stolicy kraju kobiet o temperamencie rozszalałego wulkanu na Bali. Różne pełne politycznego bełkotu i dyskusji kręcących się w kółko niczym łoniaki gęsto porastające fiuta gołego faceta z przebieralni na basenie. Nagle wzrok mój opada niczym męskość po gorącym stosunku i zauważam ją. Jest ona. Schowana w Hydeparku, lecz jej atmosfera wybija się z tej szarości skórki IPB. Marynia. W niej nowe posty. Moje serce bije mocniej, niczym Icon w swoich mokrych snach kładący kolejne ciosy na wystającym podbródku SZk. Moja spocona dłoń przesuwa się po touchpadzie. Oblizuję usta. Na przednim zębie wyczuwam kawałek pietruszki z obiadu. Zlizuję go. Zjadam. Klikam w zobacz nowe posty. Chcę w nią wejść, w tę Marynię, poczuć smak tej dyskusji, tego testosteronu roznoszącego przez wszystkich samców tu zebranych. Już w niej jestem, strona powoli się ładuje, przewija coraz niżej...

 

A tu tylko Ave od Bracha i dzień dobry Dudka.

  • Lubię! 18
  • Haha 11
  • Uwielbiam 9
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Reaper napisał:

no przecież wstawił, z dziwnych, niewiadomych powodów, swoją mordę jako główne zdjęcie tego żałosnego fanpaga

 

kurwa, to jest gorsze od harlequina czy opowiadań erotycznych z netu. jeszcze jakby on do tej laski zagadał coś, numer wyciągnął, spotkał się, ruchnął i nigdy nie zadzwonił. a tak po tej opowieści to tylko żal dupę ściska

 

Zagadał, wyciągnął i dzisiaj z nią wychodzi. 

 

Udanego dnia, stulejki. : *

  • Lubię! 3
  • Smutny 1
  • Haha 6
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza

Jaki coming out samca alfa :kekeke: 

 

Zrobiłem podsumowanie spotify.

 

1. Run the Jewels

2. Mind.in.a.box

3. Ulver

4. Mastodon

5. Type o Negative.

 

Lista top 100 piosenek raczej nie dla mnie, bo słucham zawsze wykonawców całymi płytami, więc siłą rzeczy jest to miks ~8 płyt ;)

Przeskipowałem 43 piosenki. To ciekawe, ale prawdziwe, bardzo rzadko coś omijam.

Przesłuchane 43 tysiące minut muzyki. Za mało.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Jaki coming out samca alfa :kekeke: 

 

Zrobiłem podsumowanie spotify.

 

1. Run the Jewels

2. Mind.in.a.box

3. Ulver

4. Mastodon

5. Type o Negative.

 

Lista top 100 piosenek raczej nie dla mnie, bo słucham zawsze wykonawców całymi płytami, więc siłą rzeczy jest to miks ~8 płyt ;)

Przeskipowałem 43 piosenki. To ciekawe, ale prawdziwe, bardzo rzadko coś omijam.

Przesłuchane 43 tysiące minut muzyki. Za mało.

No nie gadaj, że Ulver z tego roku tak Ci podszedł? :D 

Odnośnik do komentarza

Ale uściślę. Nie jest to ich najlepsza płyta, ani na pewno nie jest to najlepsza płyta, jaką słyszałem w tym roku. Ale co połechtała mi uszy, to moje ;).

 

W sumie to zacząłem się zastanawiać, skąd na tej liście Mastodon i kiedy w roku miałem na niego fazę :-k. RTJ i Mind w pierwszej połowie za mną chodzili, Ulver w okolicy półrocza, a ToN ostatnio mi wrócił ze zwielokrotnioną siłą i nic innego praktycznie nie słuchałem przez ponad miesiąc ;) , ale Mastodon? Nie pamiętam :D.  

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...