Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Reaper napisał:
10 minut temu, m_arcin napisał:

O właśnie, o co chodzi w tych menedżerach? Czy powinienem się tym jakoś zainteresować bardziej? :-k

Dają zgranie/chemię dla zawodników. Dobrze, żeby zawodnicy mieli min. 7.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Misiek napisał:

dostałem maila ze steama, że 16 gier z mojej wishlisty przecenione... jak żyć :-k

 

Wyjebać liste życzeń :D Lepiej się żyje :D

11 minut temu, Fenomen napisał:

no to mamy co opijac w niedziele ;)

 

mam nadzieje, ze nie tylko to ;)

 

To będzie zdecydowanie najcięższy mecz.

Odnośnik do komentarza

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/sid-meiers-civilization-vi-za-85-zlotych-w-wingamestore/ CIV VI za 85zł jak na grę, która ma ponad rok, to dalej kosmos cena... ale chyba poczekam jeszcze :-k

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/kilka-ciekawych-obnizek-w-wingamestore/ sudden strike 4 i steel division: normandy 44 w fajnych cenach, zwłaszcza drugą chciałem ograć, ale kuźwa kupiłem ostatnio Blitzkrieg 3 pudełkowe i nawet nie odpakowałem :|

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.11.2017 o 11:31, Brudinho napisał:

 

 

A to @Pawoj czasem swoją Skodą tak nie miał? :-k Coś mi świta, że kiedyś dachował, bo mu drązek się złamał czy coś?

 

dokładnie tak

 

na moje szczeście była zima i jakimś cudem* udało sie wjebać w fose :D   

 

* na pałe zaciągnąłem ręczny :D 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gabe napisał:

A mnie od kilku dni prześladował jakiś telemarketer BGŻ (mam tam kredyt), którego konsekwentnie ignorowałem, bo aktualnie nie jestem zainteresowany, nawet nie odbierając telefonu. Ale ten był wytrzymały i dzwonił po pięć razy dziennie, więc dziś odebrałem.

 

I po co mi to było? Żebym został nazwany Chodnikiewiczem? :hahaha: 

Podaj nazwisko dzwoniącego, załatwi się sprawę :cool:

Z tego, co wiem, to ruszyła jakaś nowa mocna kampania sprzedażowa i mocno dzwonią. 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj do mojego kumpla biurko obok zadzwonił kolo z biura podróży i się pyta czy wybrać mu wakacje. No ale jak, jakieś rabaty mi pan wyszuka specjalne? No nie, ale wyszuka wakacje, wystarczy podać termin i cel. No to się go pyta czy wyszuka mu w wyszukiwarce, która jest dostępna na ich stronie. No tak, ale on ma jeszcze dodatkowe informacje. A rabaty? No nie, ale wyszuka wakacja.

Nie wiem, może dzwonią do klientów i liczą, że trafią na takiego co szuka wakacji w katalogu i wtedy trafione.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...