Skocz do zawartości

Marynia, po czerwonej kartce zawodnika, zmienia ustawienie na 5-3-1 przy korzystnym wyniku, ponieważ boi się pouczającej rozmowy z kibicami


krzysfiol

"Jak motywować piłkarzy?" - gdy mnie ktoś tak spyta...  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.11.2017 o 09:42, me_who napisał:

Mundial bez przysłowiowych Włochów byłby taki...hmmm...dziwny? :-k

 

:):):)

 

1:0 to trochę mało, ale dalej wierzę, że się uda. Byłoby super wywalczyć awans na MŚ bez Zlatana i tym samym wyeliminować Włochów.

 

5 minut temu, ajerkoniak napisał:

Eloszkens

 

Hej Ajer, co dobrego w weekend?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kuab napisał:

A ja wczoraj pierwszy raz od 4 lat spotkałem kanara w metrze :-k Nie do końca rozumiem, po co oni w ogóle, skoro z większości stacji nie da się wysiąść bez działających biletów, wszędzie są bramki

Witam w klubie. Przedwczoraj tez miałem kontrolę - po 2 latach. Nie wiem, jak u Ciebie, ale w BCN jest dużo sposobów na przejazd bez biletu ;)

Odnośnik do komentarza

No właśnie w Londynie w zasadzie nie ma - bramki są takie, że nie ma szans ich przeskoczyć czy obejść, a jest bardzo mało stacji, gdzie nie ma bramek i przy wejściu i wyjściu. No a jeśli przejdziesz bramkę np. tylko przy wejściu/wyjściu, to domyślnie kasuje Ci z karty miejskiej maksymalną możliwą kwotę, więc się to zupełnie nie opłaca.

Odnośnik do komentarza

Na dzisiejszej mszy za Ojczyznę ksiądz na kazaniu dużo mówił o szkodliwości podziałów wśród Polaków. Skończył zdaniem: bo spójrzmy, pod jakimi sztandarami dziś stoimy: one są biało-czerwone, nie niebieskie z gwiazdkami. 

Po raz pierwszy w chodzieskim kościele zrobiło mi się nieswojo. Idą bardzo złe dni. 

  • Lubię! 2
  • Smutny 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...