Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Jest weekend, nie ma czasu na niepodległość, trzeba odpoczywać ;). Pewnie jutro się wszystko rozrusza. A w skrócie:

 

1. Oficjalnie obowiązki prezydenta Katalonii przejęła wicepremier, zastępczyni Rajoya z Madrytu - Soraya santamaria

 

2. Madryt wymienił dowodzącego Mossos. Zdjęty ze stanowiska Trapero apelował do funkcjonariuszy o wykonywanie rozkazów nowego dowódcy (inna sprawa, że zastąpili go jego vice, więc bez dużych zmian).

 

3. Wczoraj Madryt rozkazał zdjęcie ochrony funkcjonariuszy Mossos z urzędników katalońskich oprócz Puidgemonta. Pewnie przygotowania do aresztowań ;).

 

4. Ada Colau i władze Barcelony do tej pory nie uznały Republiki Katalonii :).

 

5. Puidgemont wczoraj nagrał w Gironie przemowienie, w którym nic nowego nie powiedział.

 

6. Dzisiaj jeden z ministrów Belgii (z opcji proflamandzkiej) zaoferował azyl polityczny katalońskim politykom, jeśli zaczną się aresztowania czy jakiekolwiek inne represje wobec nich.

 

7. Od 12 w centrum Barcelony trwa duży prohiszpanski protest zorganizowany przez tutejsza opozycję.

 

Tak telegraficznie w skrócie, na więcej rewelacji trzeba będzie poczekać do jutra. Tak jak wspominałem, w mieście tego nie odczuwasz, wszystko żyje po staremu, jakby nic się nie wydarzyło (oprócz manifestacji co jakiś czas). :)

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, schizzm napisał:

Jest weekend, nie ma czasu na niepodległość, trzeba odpoczywać ;). Pewnie jutro się wszystko rozrusza. A w skrócie:

 

1. Oficjalnie obowiązki prezydenta Katalonii przejęła wicepremier, zastępczyni Rajoya z Madrytu - Soraya santamaria

 

2. Madryt wymienił dowodzącego Mossos. Zdjęty ze stanowiska Trapero apelował do funkcjonariuszy o wykonywanie rozkazów nowego dowódcy (inna sprawa, że zastąpili go jego vice, więc bez dużych zmian).

 

3. Wczoraj Madryt rozkazał zdjęcie ochrony funkcjonariuszy Mossos z urzędników katalońskich oprócz Puidgemonta. Pewnie przygotowania do aresztowań ;).

 

4. Ada Colalu i władze Barcelony do tej pory nie uznały Republiki Katalonii :).

 

5. Puidgemont wczoraj nagrał w Gironie przemowienie, w którym nic nowego nie powiedział.

 

6. Dzisiaj jeden z ministrów Belgii (z opcji proflamandzkiej) zaoferował azyl polityczny katalońskim politykom, jeśli zaczną się aresztowania czy jakiekolwiek inne represje wobec nich.

 

7. Od 12 w centrum Barcelony trwa duży prohiszpanski protest zorganizowany przez tutejsza opozycję.

 

Tak telegraficznie w skrócie, na więcej rewelacji trzeba będzie poczekać do jutra. Tak jak wspominałem, w mieście tego nie odczuwasz, wszystko żyje po staremu, jakby nic się nie wydarzyło (oprócz manifestacji co jakiś czas). :)

 

Dziękuje, nie spodziewałem się tak wyczerpującej informacji :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Brudinho napisał:

Jestem leniwy więc zamówiłem przez pyszne chińszczyznę z restauracji która mam pod blokiem (bez kitu 120 metrów) właśnie mija 1 godzina od zamówienia :roll:

Ja sie zastanawiałem czy jak zamówie sobie coś z restauracji za sąsiednim blokiem to czy gościu na piechotę przyjdzie :keke:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...