Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, schizzm napisał:

Dzięki Pan Reaper za gest :). Też już to próbowałem zrobić tamtego dnia za pośrednictwem kumpla, ale niestety ten sam rezultat - zablokowali tylko na Polskę. Zastanawiam się, co jest czynnikiem kwalifikującym, że nie mogę uzyskać tej ceny. Próbowałem przez VPN-y, nic z tego, samo konto też przecież zakładałem, jak mieszkałem jeszcze w Polsce :-k. No nic, innym razem.

Aaa może zaloguję się na Twoje konto i Ci kupię od siebie z kompa? :-k Jak chcesz to możemy spróbować.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Iiiii 0:1 (Ilicic)

1:1 (Bishop)

2:1 (Belotti)

3:1 (Belotti)

4:1 (Duelund)

4:2 (Lukaku)

4:3 (Lukaku)

powtórka z meczu z Liverpoolem z końca zeszłego sezonu :|

4:4 (Lukaku)

 

Moja obrona to kurwa sieroty :-k

 

Bamba 3ci sezon gra u mnie. Pojechał na Puchar Afryki i po powrocie stwierdził, że ma problemy z aklimatyzacją :kekeke: A to mój najlepszy obrońca :(

Odnośnik do komentarza

Szczęsny w 15. jest pierdolonym cyborgiem :|

 

Logika FMa. Mój najlepszy obrońca (do tej pory) ma pomniejszy problem. Chciałby wrócić do francuskiego futbolu. No wszystko klawo, tylko rozegrał w lidze francuskiej jedno spotkanie. Przez dwa sezony. 13-14 lat wcześniej. Potem 5 lat w Szkocji, 2 w Anglii, 2 w Turcji, jeden we Włoszech (żadnego rozegranego meczu) i teraz trzeci sezon z nami gra... FM :roll:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...