Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

REAMApG.png

 

Może Veridiano nigdy nie będzie gwiazdą, ale przynajmniej jest artystą ;)

22 minuty temu, Mauro napisał:

A jak teraz jest z FM-em. Od razu jest w 100% wszystko w porządku, czy znowu kilka łat wychodzi, trzeba modyfikować taksy i w pełna gra jest dopiero po kilku miesiącach od premiery? Jak było w zeszłym roku?

Ja gram jeden sejw od premiery.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

wouFGEc.jpg

Tymczasem mój inny wychowanek na dorosłym Copa America strzelił 5 bramek w... pierwszych dwóch meczach. Chyba to wypożyczenie do Santosu rok temu dobrze mu zrobiło :-k

Teraz, Mauro napisał:

@Vami Czyli to oznacza, ze patche są kompatypilne z sejwami? Czy grasz bez patchów?

Patche automatycznie się ściągają ze Steama i sejwy są kompatybilne.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Mauro napisał:

Dobra, ostatnie pytanie. Czy po patchu trzeba modyfikować taktykę? Pamiętam, że bywało kiedyś tak, że zajebista taktyka po patchu nie była już taka skuteczna.

Bywa, z tym że w tej części już trzeba wprowadzać jakieś modyfikacje praktycznie przy każdym meczu. Już nie działa efekt "killer taxa i tylko kontynuuj przez cały sezon".

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Mauro napisał:

A jak teraz jest z FM-em. Od razu jest w 100% wszystko w porządku, czy znowu kilka łat wychodzi, trzeba modyfikować taksy i w pełna gra jest dopiero po kilku miesiącach od premiery? Jak było w zeszłym roku?

Jak zmieniają silnik meczowy, to jasne. Natomiast nie słuchaj Man_iaca. Ja Flamengo gram jedną od dekady.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Vami napisał:

Jak zmieniają silnik meczowy, to jasne. Natomiast nie słuchaj Man_iaca. Ja Flamengo gram jedną od dekady.

Ale mówisz o formacji, czy całości taktyki? Formacji też nie zmieniam (no chyba, że na mecz z rywalem kilka klas lepszym), ale już np. pozycje obronne, tempo gry, czy sposób stwarzania sytuacji bramkowych to praktycznie zawsze.

Odnośnik do komentarza

Wiem, dlatego te zmiany nigdy nie idą jakoś bardzo daleko. Przykładowo jak widzę, że rywal ma moc na skrzydłach to wycofam swoich skrzydłowych Tak, żeby pomagali bardziej w obronie. Jeżeli rywal gra na dwóch napastników to przesuwam jednego z MC na DMC. Częściej nawet w ogóle nie zmieniam formacji, tylko np. wysokość linii obrony. W ocenie znajomości taktyki taka korekta to drobiazg, ale przynajmniej przy moim sposobie gry bardzo potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...