Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ja nie umiem jakoś normalnie wypoczywać. Jestem chory, mam 38,5 stopnia gorączki, praktycznie nie mówię, mam zapizgane zatoki. A ponieważ mam jeszcze w cholerę urlopu, więc zamiast L4 (80%) wolę wziąć 4 dni wolnego. Wytrzymałem w nic nierobieniu od 9 do 16... Część małego pokoju jest już odgruzowana, komoda na której nic nie ruszałem od zeszłych świąt bożego narodzenia, została wysprzątana i wypucowana od stóp do głów, na szafach i regałach nie ma już kurzu, zostały wymyte. Porządek z papierowymi torbami zrobiony, wszystkie pudełka uporządkowane. Przed dalszą destrukcją zablokowało mnie jedynie to, że palnąłem się w lampę (dość skutecznie) i rozłączyły się chyba kable. A tego po ciemku czy z latarką nie będę naprawiał :keke:

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...