Skocz do zawartości

Pan Perez przenosi Marynię wprost do DXXX wieku płynności i dobrobytu


Hawkeye

Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy  

64 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka jest najlepsza z wymienionych rzeczy

    • Jak się wyjmie irytujący kamień z sandałka
    • Kiedy woda zaczyna się gotować akurat wtedy, kiedy właśnie szedłeś do kuchni
    • Zielone światło w momencie zbliżania się do skrzyżowania tak, że nie trzeba zwalniać
    • Trafienie za pierwszym razem pokrętłami/wajchą w idealną temperaturę wody z kranu
    • Natrafienie na ukochaną piosenkę w radiu
    • Nowa wersja INVISION POWER BOARD na forum

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, krzysfiol napisał:

22554983_772357756270706_158057305912156

 

To wygląda na najmniej śmieszną rzecz na świecie :o Jakie kombo: Zulu Gula, Ucho Prezesa, Michał Wiśniewski, Bercik, Ibisz, i gość od "pięknego Maryjana" :o

Photoshop level lasso :P

 

No i to nie jest jakiś gość od pięknego Maryjana, tylko Krashan Bhamaradżanga.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wróciłem do Thunderbolts i kurde, nie ogarniam czasem wolt jakie robi Marvel. Między #109 a #110 doszło do zmiany ekipy piszącej i nowi po prostu wyjebali wszystko do góry nogami niemal bez żadnego wyjaśnienia. Fakt, że ekipa odpowiedzialna za 100-109 zabrnęła w ślepy zaułek trochę, ale liczyłem, że to będzie ewoluowało w jakiś sensowny sposób, ale nie, nowi wyrzucili poprzednie historie do kosza i zaczęli wszystko po swojemu. I chuj, nie dowiedziałem się jak Norman Osborn został szefem T-Bolts, po prostu w #110 nim jest i deal with it :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, me_who napisał:

Wczoraj wróciłem do Thunderbolts i kurde, nie ogarniam czasem wolt jakie robi Marvel. Między #109 a #110 doszło do zmiany ekipy piszącej i nowi po prostu wyjebali wszystko do góry nogami niemal bez żadnego wyjaśnienia. Fakt, że ekipa odpowiedzialna za 100-109 zabrnęła w ślepy zaułek trochę, ale liczyłem, że to będzie ewoluowało w jakiś sensowny sposób, ale nie, nowi wyrzucili poprzednie historie do kosza i zaczęli wszystko po swojemu. I chuj, nie dowiedziałem się jak Norman Osborn został szefem T-Bolts, po prostu w #110 nim jest i deal with it :D

 

Yep, to im się wypomina. W ogóle robienie z Normana lidera paru frakcji już jest wchuj nudne i w sumie słabo napisane.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Yep, to im się wypomina. W ogóle robienie z Normana lidera paru frakcji już jest wchuj nudne i w sumie słabo napisane.

Nie to, że narzekam specjalnie, bo Dark Reign było jednym z fajniejszych myków w mojej dotychczasowej lekturze Avengersów i dwa pierwsze zeszyty Thunderbolts po zmianie ekipy piszącej idą tym samym torem (i czekam aż część T-Bolts zostanie Avengersami). O wiele "doroślejsza" kreska i bardziej przyziemne tematy, bo 100-108 to było takie pierdololo, że nie dałem rady i przestałem czytać (Zemo vs Grandmaster i jakieś walki o wszechświat, źródła energii, kosmiczne kamienie, no dramat).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...