Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli mówisz o tym Gerbercie10, to jaki tam spam? Przecież 4 bardzo merytoryczne i wnoszące wiele do tematu posty po gruntownym zapoznaniu się z tematami w czasie łącznym 2 minut to nic szczególnego.

 

Zresztą np. ten

 

dzis na obiad makaron z kielbasa boczkiem i oliwa z oliwek
to wręcz poradnik i ważny post dla każdego, kto interesuje się gotowaniem.
Odnośnik do komentarza

Przecież w Bioshocku to nie ma nic do myślenia, wszystko się robi w ten sam do bólu liniowy sposób, jedynie "klimat" jest tam zaletą. Ja bym polecił Fallouta 3 albo Naw Vegas, choć strzelanki to trochę umowne. Najwyżej kup se Maniek CS' a :)

Grałem kiedyś w CS-a, ale uważam, że słaba warstwa fabularna i zupełnie mnie nie wciągnęła :keke:

 

 

 

Maniek pograj w WoTa

A to zupełnie nie moja bajka :)

 

Mafia 2 to ciekawa propozycja. Bioshock trochę mniej, bo w sumie nie przepadam za tego rodzaju sci-fi. Jak już strzelać to z glocka, czy AK47 a nie z hyper-mega-urwiedupeiwypalioczyjednymstrzalem-blastera.

 

Tymczasem zainstalowałem sobie starego dobrego Hitmana i gram kolejny raz, ale Mafię 2 pewnie kupię w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...