Skocz do zawartości

Marynia jako wzorowy korpoludek przepracowuje 529 darmowych nadgodzin w czasie swojego urlopu


krzysfiol

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tu mi pewnie najprędzej ktoś odpowie.

 

Dzisiaj odpaliłem Peżota z kabli, akumulator załapał i wsio już działa. Koleżka mi mówi, że najlepiej byłoby go naładować prostownikiem, ale obawiam się że wypierdoli mi się elektryka jak wyjmę akumulator. Mogę to normalnie zrobić bez żadnych obawień? Wie ktoś?

Ale po co? Jak dostaniesz blachy, to zrobil kilkanascie km i aku sie samo naladuje.

Odnośnik do komentarza

Wygrana liga (i awans) w ostatniej kolejce, wskoczyliśmy na pierwsze miejsce po zwycięstwie 3-0, podczas gdy liderujące wówczas Solihull Moors wygrało 1-0 i wyprzedziliśmy ich o jeden gol w globalnym bilansie =) Jestem zwycięzcą?

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/884252850349856684/CD593306EB2F7BD57F1AD63C364A96DC778D0061/

Odnośnik do komentarza

 

Tu mi pewnie najprędzej ktoś odpowie.

 

Dzisiaj odpaliłem Peżota z kabli, akumulator załapał i wsio już działa. Koleżka mi mówi, że najlepiej byłoby go naładować prostownikiem, ale obawiam się że wypierdoli mi się elektryka jak wyjmę akumulator. Mogę to normalnie zrobić bez żadnych obawień? Wie ktoś?

Ale po co? Jak dostaniesz blachy, to zrobil kilkanascie km i aku sie samo naladuje.
No wlasnie tez mi sie tak wydaje, ale prawie wszyscy mi kaza ladowac prostownikiem przez noc.
Odnośnik do komentarza

 

Kurwa, lot powrotny do Londynu opozniony 3.5 h :|

a powiedzieli wam o tym zanim wsiedliscie do samolotu?

nas w Teheranie przetrzymali w samolocie 2,5 zanim wystartowalismy, bo dopatrzyli sie jakiejs usterki w bezpiecznikach...

bylem zmeczony podroza jeszcze zanim samolot odbil sie od ziemi...

 

 

czolem!

 

Nie, pojawilo sie takie opoznienie po tym, jak juz przeszedlem przez odprawe paszportowa, a sprawdzalem na flight radar i samolot, ktorym mialem leciec ruszyl juz z Londynu, wiec cos sie musialo popsuc w trakcie lotu i go zawrocili. Stwierdzilem ze wroce se do mieszkania i spokojnie zdazylem jeszcze na godzine :keke: ostatecznie bylo 2h40 opoznienia bo nadrobil w powietrzu i ofc odszkodowanie poszlo sie...

Odnośnik do komentarza

Radio na bank zlapie blokade, wiec car code przygotuj ;) bedzie reset godziny itp. No ale to Francuz to moze i szyby przestana sie otwierac ;)

Za 200 zl w ogole mozna kupic powerbank starter do fury. Nie trzeba kabli ani nic.

Wymieniałem ostatnio akumulator w moim 406 i radio nie chciało żadnych kodów
Odnośnik do komentarza

 

Radio na bank zlapie blokade, wiec car code przygotuj ;) bedzie reset godziny itp. No ale to Francuz to moze i szyby przestana sie otwierac ;)

Za 200 zl w ogole mozna kupic powerbank starter do fury. Nie trzeba kabli ani nic.

Wymieniałem ostatnio akumulator w moim 406 i radio nie chciało żadnych kodów

 

 

To można kraść ;).

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...