Skocz do zawartości

528 Marynia z przejęcia nie może usiedzieć na miejscu, ponieważ zastanawia się, kto ma rację: gasnący piłkarz czy wschodząca gwiazda palestry


krzysfiol

  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera wie co jeszcze Ralston robił, wiem tyle co pokazywali w studio LM, ze cały mecz prowokował Neymara, może nie tylko werbalnie :)

Dla mnie jak ktoś mnie obraza, no to powinienem mieć prawo nie podać mu ręki, bez narażania się na docinki, ze nie mam klasy (a prowokator paradoksalnie ja niby ma :kekeke:). No ale ja generalnie nie jestem fanem trololo i prowokowania kogoś.

Odnośnik do komentarza

Cholera wie co jeszcze Ralston robił, wiem tyle co pokazywali w studio LM, ze cały mecz prowokował Neymara, może nie tylko werbalnie :)

Dla mnie jak ktoś mnie obraza, no to powinienem mieć prawo nie podać mu ręki, bez narażania się na docinki, ze nie mam klasy (a prowokator paradoksalnie ja niby ma :kekeke:). No ale ja generalnie nie jestem fanem trololo i prowokowania kogoś.

 

Idąc tym tokiem rozumowania jak ktoś próbuje wymuszać faule i niesportowo wygrać, to czasem po meczu nikt nikomu by nie podał ręki a już Alba nakurwiałby prosto do szatni ;) Element gry, chujowy bo chujowy, ale jednak.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem odmowa podania ręki to po prostu prostactwo niezależnie od Twojej opinii o kimś, kto ja podaję. Jakoś nie potrafiłbym szanować faceta, który kilka minut temu przewracał się od klepnięcia w ramię bo to zwyczajna cipa, a nie mężczyzna. Ale rękę się w tej sytuacji podaje, a cipowatość mozna wytknac w trakcie, lub zaraz po.

Odnośnik do komentarza

Nie no, wiadomo że podawanie rąk i tak dalej ogólnie dobrze jakby było. Ale trashtalking na boisku imo jest żenujący i po chuj to? Jeszcze żeby jakiś Janota Ralstona ogrywał to może by się wkurwiał i dziwił, ale jak Cię Neymar zakręca to brawo, trafiłeś do elitarnego grona 99% obrońców ;)

Uważam, że na boisku jest dużo więcej sytuacji po których można by śmiało nie podać ręki.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem odmowa podania ręki to po prostu prostactwo niezależnie od Twojej opinii o kimś, kto ja podaję. Jakoś nie potrafiłbym szanować faceta, który kilka minut temu przewracał się od klepnięcia w ramię bo to zwyczajna cipa, a nie mężczyzna. Ale rękę się w tej sytuacji podaje, a cipowatość mozna wytknac w trakcie, lub zaraz po.

 

A gościa, który Cię cały mecz prowokuje szanujesz? Za co :> ?

 

Wiadomo, że jest więcej sytuacji, ale też nie róbmy z nie podania ręki jakiejś kurwa zbrodni.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...