Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłem dzisiaj, że po pracy skoczę sobie do Piwoteki, kupie jakieś fajne piwko, może coś Vamiowego będzie. Już wiem czemu tam kurwa nie jeżdżę. Korki, nie ma gdzie zaparkować, najgorsza lokalizacja ever na sklep. Ulica taka trochę deptak, trochę normalna. Stanąłem sobie za drzewkiem i się w sumie zastanawiałem czy się nie przyjebie jakaś straż miejska, więc w pośpiechu skoczyłem do Piwoteki. Oczywiście z Golemowych piwek tylko kooperacja z Piwoteką (Icek & Icek), no to odpuściłem, bo przeczuwam, że mi nie podejdzie, skoro Tropical Imperial IPA by Wrężel mi nie podeszła. Drugie to kooperacja z Browarem Spółdzielczym: Triple Knot i na to piwko się już skusiłem, sprawdzimy dzisiaj z wieczora co to za ciekawostka. No tego dobrałem Modern Drinking od Pinty (ciekawe czy będzie równie dobrze smakowało normalnie, a nie na kaca na zlocie :P), bo cholera nie chciałem za długo siedzieć w sklepie, żeby nie zgarnąć jakiegoś mandatu, bo to jednak okolice Piotrkowskiej i kręci się tej straży czy policji trochę. Kuźwa muszę poszukać kraftowego sklepu w lepszej okolicy :-k

Odnośnik do komentarza

Triple Knot bardzo dobre pan Vami. Gruz w szklance, ale w zapachu i smaku super :) Trochę za bardzo wyczuwalny alkohol, no ale w końcu to 8%. Dałem mamie do spróbowania, po zawartości szklanki stwierdziła, że chyba popsute kupiłem :D ale też jej smakowało :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...