Skocz do zawartości

Marynia siada głęboko w fotelu, zapina pasy i startuje 527 sezon Premier League


Hawkeye

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, mi się Netflix bardzo podoba, ale obecnie, regularnie oglądam seriale chyba z 7/8 różnych stacji? Żadne VOD tego nie oferuje, a Netflix z seriali jakie oglądam nie oferuje wszystkich sezonów. Ogólnie uważam to za opłacalną opcję, ale nie w tym momencie i nie dla mnie gdzie właściwie jedyne co na Netflixie bym obejrzał to seriale Marvela i czasami coś jak 13 reasons, czy jak teraz zacząłem Atypowego. Still, po prostu czasami mam miesiące gdzie nie oglądam seriali, a potem chce nadrobić na raz wszystko, wygodniej by mi było wykupywać dostęp do określonego serialu ;)

Odnośnik do komentarza

Już wyjaśniam zagadnienie. Mamy 2017 rok, szerokopasmowy dostęp do internetu, jesteśmy dorośli, pracujemy, nie widzę w maryni dzieciaków. Co ściągamy?

 

- muzyka

- filmy i seriale

- gry

 

 

Muzyka: mamy dostęp do Youtube'a na każdym kroku, do tego dochodzi Spotify, wiele ludzi tego używa małym kosztem. No dobra, ale ktoś ściąga - no i ściągać można z youtube'a, wrzuty i czy chomika - szybciej i sprawniej niż szukanie torrenta i czekanie na seedy. A ile razy to nie było to co chcieliśmy...

 

Filmy: wielka popularność HBO GO, Neflixa, Showmaxa i innych VOD. Szybko łatwo i stosunkowo tanio. A nawet jeśli - oglądanie online np. cda.pl jest o wiele szybsze i wygodniejsze. Nawet nie trzeba szukać napisów jak kiedyś ;).

 

Gry: Może bym najbardziej to rozumiał, ale.... tyle dostępnych gier jest teraz za free lub w promocjach, naprawdę dużych. Ja chyba jeszcze na premierę nic nie kupiłem, a mam ile gier... Rozmiary gier teraz coraz większe, weź tu trzymaj jeszcze instalki. No i sprawa cracków - FM i FIFĘ scrakowano dopiero ostatnio. Nie lepiej ściągnąć oficjalnie i nie mieć problemu przy takich cenach? Chcesz grać? Ściągasz z wysokim transferem i po chwili już grasz, a nie zostawiasz na noc (przeliczał ktoś koszt prądu?;))

 

Ja widzę ściągnięcie gry tak: jak nie jestem pewien, a chcę zobaczyć, testować czy pójdzie czy się spodoba itp. A przecież nie zarabiam dużo mamony i mam ważniejsze wydatki. To już nie te czasy, gdzie miało się dychę kieszonkowego, brak konta w banku, a pudełka kosztowały koło stówki tylko w sklepach stacjonarnych.

Odnośnik do komentarza

Już wyjaśniam zagadnienie. Mamy 2017 rok, szerokopasmowy dostęp do internetu, jesteśmy dorośli, pracujemy, nie widzę w maryni dzieciaków. Co ściągamy?

 

- muzyka

- filmy i seriale

- gry

 

 

Muzyka: mamy dostęp do Youtube'a na każdym kroku, do tego dochodzi Spotify, wiele ludzi tego używa małym kosztem. No dobra, ale ktoś ściąga - no i ściągać można z youtube'a, wrzuty i czy chomika - szybciej i sprawniej niż szukanie torrenta i czekanie na seedy. A ile razy to nie było to co chcieliśmy...

 

Filmy: wielka popularność HBO GO, Neflixa, Showmaxa i innych VOD. Szybko łatwo i stosunkowo tanio. A nawet jeśli - oglądanie online np. cda.pl jest o wiele szybsze i wygodniejsze. Nawet nie trzeba szukać napisów jak kiedyś ;).

 

Gry: Może bym najbardziej to rozumiał, ale.... tyle dostępnych gier jest teraz za free lub w promocjach, naprawdę dużych. Ja chyba jeszcze na premierę nic nie kupiłem, a mam ile gier... Rozmiary gier teraz coraz większe, weź tu trzymaj jeszcze instalki. No i sprawa cracków - FM i FIFĘ scrakowano dopiero ostatnio. Nie lepiej ściągnąć oficjalnie i nie mieć problemu przy takich cenach? Chcesz grać? Ściągasz z wysokim transferem i po chwili już grasz, a nie zostawiasz na noc (przeliczał ktoś koszt prądu? ;))

 

Ja widzę ściągnięcie gry tak: jak nie jestem pewien, a chcę zobaczyć, testować czy pójdzie czy się spodoba itp. A przecież nie zarabiam dużo mamony i mam ważniejsze wydatki. To już nie te czasy, gdzie miało się dychę kieszonkowego, brak konta w banku, a pudełka kosztowały koło stówki tylko w sklepach stacjonarnych.

O kurwa stary. Po pierwsze mówienie, że torrenty nie, bo 2017 a potem wymienianie wrzuty (która swoją drogą padła chyba) to :rotfl: Po drugie chomikuj jest tak zajebiście wygodny, że w przypadku płyt trzeba tam ściągać pojedynczo piosenki, bo większość ludzi nadal (2017 rok!) nie umie into zip albo rar. Filmy zagraniczne są w większości z polskim lektorem więc nie do oglądania. Chociaż trzeba przyznać, że sporo rzeczy, które na torkach trudno znaleźć (np. polskie stare płyty) na chomikuj są.

 

Więc owszem, 2017 i torrenty jak najbardziej idą w parze.

 

Co do streamingowych serwisów to nie lubię nie mieć fizycznych kopii filmów czy muzyki (polecam dysk zewnętrzny). Wystarczy że te strony podniosą ceny z dnia na dzień (bo na tym polega ich model biznesowy) i się zesrasz.

Odnośnik do komentarza

no ściągam sobie seriale filmy, rzadziej gry bo gram w sumie tylko online. i fajnie jest wtedy :)

dalej nie kumam gdzie torrenty i szerokopasmowy internet w 2017 się wykluczają. wystarczy 5 minut bym mógł obejrzeć nowy, jeszcze niedostępny odcinek gry o tron i unikać butthurtu dupy, a może nawet samemu go troszke zadać (:


a to jmk arguuje za tym, że cda>torrenty? no to nie mam pytań, cda jest spoko jak ktoś jest tak mało kumaty, że nie potrafi ogarnąć działania deluge, w innym wypadku torrenty to zwyczajnie rigcz

Odnośnik do komentarza

No błagam, za chuj nie znajdę nowości na cda.pl czy innym gównie w 1080p jak na torrentach. Oglądanie poniżej Full HD mnie znudziło w 2010.

 

Mam Spotify, Cinema Unlimited i Netflixa (chwilowo), chętnie bym dorzucił coś jeszcze gdyby działało na zasadzie jak mi się marzy (ogólny serwis z serialami różnych stacji).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...