Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Te wrocławskie World Games to niezłe jaja. Właśnie oglądałem latające dyski xD Nie jakieś kurwa kosmiczne, zwykle dyski z plastiku.

 

To się nazywa Ultimate (frisbee w domyśle, bo to TM ;)) i to serious deal jest. Sport kontaktowy w stopniu podobnym do piłki nożnej ;) - akurat o tym czytałem wczoraj całkowicie przypadkiem i bez żadnego trybu związku z World Games

Odnośnik do komentarza

Ale ogólnie te World Games mogą być fajne. To tak jakby sie oglądało IO w początkach XX wieku, bez całego tego skomercjalizowania i wojny na noże zawodowych sportowców. Tylko konkurencje niektóre troszkę śmieszne, jak pływanie w płetwach czy bieg na orientacje. No ale cusz, na IO było strzelanie do gołębi, wiec WG nie maja sie czego wstydzić.

Odnośnik do komentarza

Masakra. Wygrałem ostatnio moim Leyton Orient w FM2016 w jednym sezonie Mistrzostwo Anglii, Puchar Anglii, Superpuchar Europy (sezon wcześniej wygraliśmy Ligę Europy) i boję się włączać FM. Jeszcze nie skończyłem świętować a tutaj konkurencja próbuje rozkupić mi pół składu, moje transferowe cele są poza zasięgiem finansowym.

 

Wiem, nic nowego dla FM-maniaków, ale musiałem to wyrzucić z siebie ;P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...