Skocz do zawartości

Piłkarski livescore letni


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gacek, kosza komentują jeszcze gorzej...

Naprawdę da się gorzej? Myślałem, że ten gość z TVP Sport nie powie nic głupszego od "Montella zostawił Rodrigueza za karę w Mediolanie" (na konferencji przyznał, że ten odpocznie, bo grał wszystko w klubie i w kadrze), ale z każdą kolejną minutą mnie zadziwia coraz bardziej. Eleven może są skandalicznie stronniczy i nie bardzo kumają co się dzieje na murawie, ale wiedzę jakąś tam mają.

Choć i tak ludzie z Gol FM mają co najmniej taki sam warsztat i dziesięć razy większą wiedzę, zaorać tych wszystkich Laskowskich i Święcickich, wpuścić młodych wilków z internetu i będzie znacznie, znacznie lepiej.

 

Eurostep określany mianem "narciarskiego slalomu", kompletny brak wyczucia gry, momentami zaskoczenie tym jak działają koszykarskie przepisy etc., no dramat. Ja generalnie nie jestem przyzwyczajony do oglądania basketu z polskim komentarzem, ale na Polsacie da się tego jeszcze jakoś słuchać, z Wotjka na C+ można się pośmiać, a TVP tylko wkurwia.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że Koeman to nie jest trener na ten skład. On lubi napierdalac, a tutaj jest dziesięciu świetnych jak na Everton opśów i średnie skrzydła. Nie ma za bardzo jak grać wyższego tempa.

Jak na ironię myślę, że Martinez mógłby lepiej teraz pasować :keke:

 

No absurdalne moim zdaniem transfery. Taki jeden Sigurrson by robił robotę w środku i by stykło. A tak Rooney (choć jego może mu wcisnęli bo marketing), Klaasen, został Barkley. Do tego żadnego klasowego napastnika, no i taki Sandro czy Klaasen będą potrzebowali czasu by się zaaklimatyzować w Anglii. Wyczuwam radosny wpierdol z United i parę tygodni później dymisję Koemana.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...