Skocz do zawartości

Piłkarski livescore letni


krzysfiol

Rekomendowane odpowiedzi

Jezus Maria, on jest na tym meczu? To mam nadzieje, ze kibice Toffees zrobią zrzutkę na zwrot kosztów :|

 

Przynajmniej są bramki!

Kessie z asystą, Silva x3.

 

Komentator TVP nazwał Kessiego "dziesiątką" :kekeke:

 

To pewnie jakby komentował mecz z Lazio nazwałby go piłkarzem o zgrozo ;) :roll:

Odnośnik do komentarza

Często krytykuję ludzi z Eleven za doprawdy żenujący komentarz, ale to, co dziś prezentuje redaktor z TVP Sport, jest jeszcze poziom niżej. Naprawdę nie mogą kogoś z Gol FM ściągnąć za ułamek tej kwoty, kto podniesie zdecydowanie poziom?


Co za gol Suso :o

Odnośnik do komentarza

 

 

Gacek, kosza komentują jeszcze gorzej...

Naprawdę da się gorzej? Myślałem, że ten gość z TVP Sport nie powie nic głupszego od "Montella zostawił Rodrigueza za karę w Mediolanie" (na konferencji przyznał, że ten odpocznie, bo grał wszystko w klubie i w kadrze), ale z każdą kolejną minutą mnie zadziwia coraz bardziej. Eleven może są skandalicznie stronniczy i nie bardzo kumają co się dzieje na murawie, ale wiedzę jakąś tam mają.

Choć i tak ludzie z Gol FM mają co najmniej taki sam warsztat i dziesięć razy większą wiedzę, zaorać tych wszystkich Laskowskich i Święcickich, wpuścić młodych wilków z internetu i będzie znacznie, znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...