Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To jak już jest temat seminarium dyplomowego, to u mnie prowadzący wymyślił sobie 4 prezentacje i jutro mam właśnie ostatnią (która według niego powinna być już taka jak na obronie). U mnie od dawna było wiadomo, że obrona we wrześniu, więc ni ch... w połowie czerwca nie będę miał skończonej pracy, ale chyba nie będzie źle, bo i tak w porównaniu do innych, którzy już pozaliczali, mam więcej zrobione.

Odnośnik do komentarza

No ja się z nią też nie widziałem w tym semestrze ;) Raz wysłałem mailem dwie propozycje tematów i wybrała jeden z nich, ale bez konkretnej nazwy tylko mówiłem co chcę zrobić. Dziś wysłałem temat + opis projektu, technologii, przykłady itp. krótko na 2 str worda no i przeszło ;).

Odnośnik do komentarza

A ja trochę rozumiem ich frustrację. Najpierw wprowadzono wymagania, które trzeba spełnić, żeby być taksówkarzem, typu zaświadczenia zdrowotne, o niekaralności, egzaminy z topografii miast, parę lat temu dodano kasy fiskalne, często zatrudniani są fikcyjnie na samozatrudnieniu, a więc spadają na nich obowiązki związane z prowadzeniem działalności gospodarczej... a tu nagle pojawia się Uber i się okazuje, że oni mogą wozić ludzi bez tego wszystkiego :-k

 

Też bym był wkurzony zapewne - nie wiem dokładnie na co najbardziej, ale nie dziwię się, że się taksówkarze wyżywają na Uberach, bo tak to w życiu bywa, że kozioł ofiarny niekoniecznie bywa tym najbardziej winnym.

Odnośnik do komentarza

Bo to jest pokłosie tego, ze sprawy dewastacji samochodów uberowcow czy "obywatelskich zatrzymań" albo sie rozeszły po kościach, albo sie jeszcze ciągną. Wiec taksówkarze sie radykalizują i sprawdzają jak daleko mogą sie posunąć. Do tego dostali wiatru w żagle po tym jak we Francji (?) zakazano ubera właśnie po masowych protestach taksówkarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...