Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

no z ta pogoda to tak roznie, bo we Wroclawiu w nocy dosc mocno padalo

a prognozy na dzis i jutro dla kraju sa takie sobie, w Tatrach np ma padac snieg :D

czolem!

 

wczoraj byl zajebisty dzien - pojechalismy w nowa wpinaczkowa miejscowke (Szczytna kolo Kudowy) - oesu, ile tam obitych drog, ile do zrobienia :) chyba bedziemy tam czesciej jezdzic -- koniecznie z grillem :) jedyny minus, ze troche daleko, bo to prawie 100km w jedna manke wiec trzeba bedzie ogarniac wyjazdy calodniowe :-k

Odnośnik do komentarza

Ha to dobra, kazda Wasza nadwyzke poza brak troski o to czy wystarczy do konca miesiaca poprosze na swoje konto, a ja Wam bede udowadnial ile mi szczescia daly pieniadze:))))

 

Kolejny strawman?

 

Nikt nie powiedział, że pieniądze są niepotrzebne, ani że przeszkadzają w byciu szczęśliwym. Po prostu to nie one decydują o tym, czy dany człowiek jest szczęśliwy, czy nie.

Odnośnik do komentarza

 

A kupisz sobie przyjaciół? Miłość? Zdrowie? Spełnienie? :>

 

Pomogą. A pieniądze nie szkodzą tylko podły charakter.

 

To masz bardzo smutne życie skoro kupienie se czegoś = szczęście. Sorry, ale taka prawda :)

 

Aha, to Ty masz wyjebane emocjonalnie jak np. kupisz sobie grę i w nią zagrasz? :D Jasne, że szczęście można czuć wstając rano i czując słońce i powietrze i z wielu różnych powodów, ale pieniądze ułatwiają ci dojście do szczęścia na większą skalę np. podczas wycieczki cieszyć oko.

 

A jeżeli osoba mająca pieniądze podejmie błędną decyzję w inwestycji tracąc większość majątku? Nadal będzie "szczęśliwa"?

Odnośnik do komentarza

Za chwilę na TNT aktorska wersja He-Mana :kekeke: Z Dolphem Lundgrenem :keke: Nie wiem czy mam odwagę zobaczyć choć troszkę.


Ależ jestem zawiedziony Batmanem: Arkham Knight :(. Będzie trzeba się przemęczyć, ale zapewne będzie to pierwsza część serii, której nie będę maksował :(.

Huhue, to żeby dobić, dodam, że prawdziwe zakończenie jest po wymaksowaniu. Łącznie z tymi idiotycznymi dwustoma (?) zagadkami E. Nigmy. Co do Batmobilu, to się na początku od niego odbiłem, potem, gdy już nie jest tak wpychany na chama do każdej misji przestaje drażnić, a staje się jedną z broni.

Odnośnik do komentarza

A u mnie przed chwilą sekretarka ubrana w krótką spódniczkę szukała dokumentów na dolnej półce. Dość długo walczyłem ze sobą, czy powiedzieć, czy nie powiedzieć, że akurat dokument, którego szuka jest na jej biurku, ale ostatecznie po dłuższej kontemplacji wygrała chęć pomocy koleżance.

Odnośnik do komentarza

Tomek, Adrian, Dominik. Mam propozycję, zagramy do końca czerwca w ceesika jak za dawnych lat? Teraz to będę ssał jeszcze bardziej niż za najlepszych czasów, ale jeśli przyjmiecie marnotrawnego syna, to można coś pyknąć kiedyś :)

Pewnie Mordeczko! :hi: Nawet dziś wieczorem można, już się bałem, że wyrosłeś z giereczek.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...