Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A jakbys przez Kutno jechal to ile bys za wache bral? W dwie strony.

 

Bo w sumie pomysle mam fajne połączenie do Kutna bezposrednie i tylko 6h za 40zl.

Musze spr. Tylko powrot

Czy jest na sali jakiś specjalista od e-puap? Muszę fiskusowi udowodnić, że przysłał mi przesyłkę bez załącznika.

 

Ja tylko pomagałem ostatnio certyfikat dodać po tych zmianach ZUS.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli tam dochodzi jakiś PKS to bym może samodzielnie w sobotę przyjechał. Ewentualnie w piątek samochodem, ale gorsza opcja bo co będę w sobotę wtedy robił ;)

Widzę, ze chyba nie dochodzi

Być może Pucek w sobotę mógłby Cie odebrać z Włocławka, bo ma gdzieś i tak jechać.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, że w Kaliszu się zatrzymują :kekeke:

 

Cena prawie ta sama co Kutno :D 44,80 druga klasa, 84,00 pierwsza klasa.

Dobra to pomyślę, bo dobra opcja. Muszę wiedzieć, kiedy będę miał termin do szpitala do Gdańska (czy w ogóle) no i czy po tych szpitalach szef da mi te wolne :>.

Odnośnik do komentarza

 

Jeżeli tam dochodzi jakiś PKS to bym może samodzielnie w sobotę przyjechał. Ewentualnie w piątek samochodem, ale gorsza opcja bo co będę w sobotę wtedy robił ;)

Widzę, ze chyba nie dochodzi

Być może Pucek w sobotę mógłby Cie odebrać z Włocławka, bo ma gdzieś i tak jechać.

 

swietna koncepcja :) a Wy jesteście na zlocie?

Odnośnik do komentarza

 

 

Jeżeli tam dochodzi jakiś PKS to bym może samodzielnie w sobotę przyjechał. Ewentualnie w piątek samochodem, ale gorsza opcja bo co będę w sobotę wtedy robił ;)

Widzę, ze chyba nie dochodzi

Być może Pucek w sobotę mógłby Cie odebrać z Włocławka, bo ma gdzieś i tak jechać.

 

swietna koncepcja :) a Wy jesteście na zlocie?

 

 

Spróbowaliby nie być :>

a tak btw. to od prawie roku mieszkam w Gdańsku na stałe :P

Wiem :P Ale Vaterland zobowiązuje ;)

Odnośnik do komentarza

Ryanair zaleca bycie na lotnisku 3h przed odlotem :keke: Podróż lotnicza skraca czas podróży samolotem :)

No bo zaczyna się sezon i sporo niedoświadczonych (ekhm ekhm) podróżników zacznie latać samolotami. Jak ma się wprawę to na dowolnym europejskim lotnisku (oprócz Stansted, jebać Stansted) można być 40-60 min. przed odlotem jak ma się bagaż podręczny, a 90 min jak ma się nadawany i spokojnie się zdąży.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...