Skocz do zawartości

524 rok z rzędu Marynia utrzymuje Arsene'a Wengera jako trenera przez podobieństwo imienia do nazwy "Arsenal"


Hawkeye

  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej. Wpływ ma to, że polskie piwa oceniają Polacy, którzy mało zagranicznych sztosów pili, więc według swojej subiektywnej oceny dają wysokie noty piwom, które pewnie nie zyskałyby tak wysokich ocen, gdyby oceniane był przez ludzi z szerszym wachlarzem doświadczeń.


http://i.imgur.com/gPawxoP.png

 

OK, może jesteśmy na 5. miejscu, ale piłkarze widzą, kto jest prawdziwie P O T Ę Ż N Y M menedzerem :wub:

Odnośnik do komentarza

Ja dziś pierwszy dzień na nowym miejscu w biurze. Z enigmatycznych powodów nie dostałem miejscówki, na którą liczyłem, ale przynajmniej siedzę przy oknie tak jak chciałem.

w poprzedniej robocie chcialem miejsce przy oknie, a potem tego zalowalem, bo:

1) wiosna i jesienia przy uchylonym oknie szybko mnie przewiewalo i chodzilem potem przeziebiony

2) okno mialem za plecami, wiec czesto slonce swiecilo w monitor i trzeba bylo co chwila kombinowac z roletami

takze ciesze sie, ze w nowej robo juz nie siedze przy oknie :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...