Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zalozylbym sobie konto na twitterze, gdyby nie to, ze ktos sie podszyl i na mojego maila zalozyl juz sobie konto, ktorego teraz oczywiscie nie da sie skasowac...

 

a w jaki sposób niby potwierdził to konto? I czemu nie zresetujesz hasła (uwaga, przychodzi na maila, bez żadnych cudów wianków), a potem nie użyjesz google, żeby się dowiedzieć jak skasować/wyczyścić konto? :)

 

z tego co wyczytalem w googlu, nie ma mozliwosci usuniecia konta na twitterze

wlasnie to mnie zastanawia, w jaki sposob potwierdzil, ale podejrzewam, ze w obecnych czasach podszycie sie pod czyjegos maila nie jest szczytem techniki ;)

haslo resetowalem - to nie jest problemem :) tylko ze nie chce miec konta z jakims kurwa zjebanym loginem, ktorego nikt ze mna i tak nie powiaze

 

czolem!

 

 

https://www.howtogeek.com/280483/how-to-delete-your-twitter-account/

 

Czytanie ze zrozumieniem :)

Odnośnik do komentarza

 

Tak, ale canal+ nie ma takiej usługi.

Ale to chyba nie to, że C+ nie ma takiej usługi, ale podejrzewam, że nie mają takiej możliwości ze względu na umowy licencyjne. W bardzo mocarnie rozwiniętym amerykańskim rynku transmisji internetowych i telewizyjnych MLB.tv dopiero w tym roku zrobiła możliwość wykupienia transmisji meczów jednej drużyny (a nie wszystkich, jak do tej pory), ale pojedynczego meczu to nie widziałem. W NFL też nie widziałem. A użytkownicy NBA Pass chyba potwierdzą, że nie można se kupić jednego meczu, a całe pakiety.

 

Nie kupowałem nigdy jednego spotkania, ale chyba się da bo

 

BUY A SINGLE GAME
zł33.99
One-time Payment
Odnośnik do komentarza

 

Arsene Wenger przedłuży kontrakt z Arsenalem o kolejne dwa lata - donosi BBC Sport.

także można się rozejść :D

 

Arsenal ma Puchar Kraju, Arka ma Puchar Kraju... ten sam poziom zespołów :-k I oba kluby są na "A". Przypadek?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...