Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

wlasnie to mnie zastanawia, w jaki sposob potwierdzil, ale podejrzewam, ze w obecnych czasach podszycie sie pod czyjegos maila nie jest szczytem techniki ;)

Jak dobrze pamiętam, to na twitterze nie ma czegoś takiego jak potwierdzenie konta - kiedyś przypadkiem z konta google, które wykorzystuje tylko na komórce do operowania kilkoma aplikacjami typu youtube, założyłem będąc zaspany takie konto, choć nie podałem do niego żadnych informacji. Próbowałem je usunąć, ale faktycznie się nie dało.

 

ale można konto dezaktywować, czy to jest równoznaczne z usunięciem? nie wiem, bo nie klikałem ;)

 

Marzenia ściętej głowy. W necie (ipla) to już nie raz zostało pokazane jak takie cusie funkcjonują. później reklamacje, skargi itd.

Polska nie jest na to jeszcze chyba gotowa.

Ipla się wysypuje przy każdej płatnej transmisji jakiegoś wydarzenia. Czy to EURO, czy KSW, czy Kliczko - a ludzie dlaej wykupują to gówno. Nie wiem dlaczego oni jeszcze sprzedają usługę, której nie są w stanie wykonać, w dodatku na wszystkie posty na fanpejdzu stosują 4 te same formułki, które nic nie wnoszą, ale wina nie jest po ich stronie. Nigdy! Że też jeszcze ich nikt nie dopadł...

Odnośnik do komentarza

 

 

Arsene Wenger przedłuży kontrakt z Arsenalem o kolejne dwa lata - donosi BBC Sport.

także można się rozejść :D

 

Arsenal ma Puchar Kraju, Arka ma Puchar Kraju... ten sam poziom zespołów :-k I oba kluby są na "A". Przypadek?

 

 

Arsenal London Whore Pig. Damn, nie rymuje się ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ipla się wysypuje przy każdej płatnej transmisji jakiegoś wydarzenia. Czy to EURO, czy KSW, czy Kliczko - a ludzie dlaej wykupują to gówno. Nie wiem dlaczego oni jeszcze sprzedają usługę, której nie są w stanie wykonać, w dodatku na wszystkie posty na fanpejdzu stosują 4 te same formułki, które nic nie wnoszą, ale wina nie jest po ich stronie. Nigdy! Że też jeszcze ich nikt nie dopadł...

 

sam sobie odpowiedziałeś, dlaczego jeszcze sprzedają taką usługę :P

Odnośnik do komentarza

Jest jakiś zakaz sprzedaży stoperanu teraz? W takich miejscach jak stacje benzynowe czy sklepy, wydaje mi się, że kiedyś było, a teraz nigdzie nie ma :-k.

Bo takie rzeczy chyba mieli wycofać ze sprzedaży w takich miejscach. Nie wiem czy to przeszło :-k

Odnośnik do komentarza

 

Jest jakiś zakaz sprzedaży stoperanu teraz? W takich miejscach jak stacje benzynowe czy sklepy, wydaje mi się, że kiedyś było, a teraz nigdzie nie ma :-k.

Bo takie rzeczy chyba mieli wycofać ze sprzedaży w takich miejscach. Nie wiem czy to przeszło :-k

 

 

A reszta leków jest...

 

Kurwy jebane.

 

Ah ci troglodyci ze stadionów...ups:

 

http://wolnosc24.pl/2017/05/30/czestochowa-25-latek-zaatakowany-maczeta-sprawcami-prawdopodobnie-obcokrajowcy/

Odnośnik do komentarza

 

 

Jest jakiś zakaz sprzedaży stoperanu teraz? W takich miejscach jak stacje benzynowe czy sklepy, wydaje mi się, że kiedyś było, a teraz nigdzie nie ma :-k.

Bo takie rzeczy chyba mieli wycofać ze sprzedaży w takich miejscach. Nie wiem czy to przeszło :-k

 

 

A reszta leków jest...

 

Kurwy jebane.

 

Tak mi coś śmignęło nie tak dawno temu właśnie o takich lekach. I że w supermarktech też miało nie być.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jest jakiś zakaz sprzedaży stoperanu teraz? W takich miejscach jak stacje benzynowe czy sklepy, wydaje mi się, że kiedyś było, a teraz nigdzie nie ma :-k.

Bo takie rzeczy chyba mieli wycofać ze sprzedaży w takich miejscach. Nie wiem czy to przeszło :-k

 

A reszta leków jest...

 

Kurwy jebane.

 

Ah ci troglodyci ze stadionów...ups:

 

http://wolnosc24.pl/2017/05/30/czestochowa-25-latek-zaatakowany-maczeta-sprawcami-prawdopodobnie-obcokrajowcy/

 

Jakiś czas temu była podobna akcja w Lublinie. Na koniec okazało się, że nie Turcy, a Meksykanie; i nie zaatakowali, tylko byli ofiarami, bo podrywali jakąś dziewczynę, a jej koledzy postanowili się zemścić i wszystko zmyślili.

http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/zmyslony-napad-na-wieniawie-sa-zarzuty-dla-kobiety-ktora-zmyslila-zdarzenie,9478749/

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jest jakiś zakaz sprzedaży stoperanu teraz? W takich miejscach jak stacje benzynowe czy sklepy, wydaje mi się, że kiedyś było, a teraz nigdzie nie ma :-k.

Bo takie rzeczy chyba mieli wycofać ze sprzedaży w takich miejscach. Nie wiem czy to przeszło :-k

 

A reszta leków jest...

 

Kurwy jebane.

 

Ah ci troglodyci ze stadionów...ups:

 

http://wolnosc24.pl/2017/05/30/czestochowa-25-latek-zaatakowany-maczeta-sprawcami-prawdopodobnie-obcokrajowcy/

 

Jakiś czas temu była podobna akcja w Lublinie. Na koniec okazało się, że nie Turcy, a Meksykanie; i nie zaatakowali, tylko byli ofiarami, bo podrywali jakąś dziewczynę, a jej koledzy postanowili się zemścić i wszystko zmyślili.

http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/lublin/a/zmyslony-napad-na-wieniawie-sa-zarzuty-dla-kobiety-ktora-zmyslila-zdarzenie,9478749/

 

Ale, że z tym Stoperanem tak było?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...