Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardziej przeszkadzało jak smętne były msze, nawet w czasach bożego narodzenia.

 

To prawda, aczkolwiek Rezurekcję zawsze wspominam jako nabożeństwo pełne radości :-k

 

(pewnie dlatego że wreszcie koniec tego strasznego Wielkiego Postu :keke:)

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio byłem w małej miejscowości na mszy za babcię i akurat wypadło na ten słynny biały tydzień. Ksiądz katastrofalnie prowadził rozmowę z dziećmi. Każde zdanie konczył na "nie?" Coś w stylu "Teraz jesteście blisko Pana Jezusa, nie?". No fatalne to było. A najlepsze było, jak się zakręcił przy zanęcaniu dzieci do bycia ministrantami. Nie potrafił wybrnąć z tego, że tylko chłopcy mogą nimi być i wypalił "Chłopcy są lepsi, bo mogą być ministrantami" ale dość szybko się zorientował co palnął i dodał "a dziewczynki są lepsze, bo mogą śpiewać w chórku" :keke: Generalnie jak to na wiejskiej parafii, było przaśno i jakby czas się zatrzymał ;)

Odnośnik do komentarza

Oj tak, kościół i kazania to jest w ogóle porażka. Mało jest księży, którzy potrafią fajne kazania powiedzieć i zainteresować ludzi (ale znowu, to samo można powiedzieć o wszystkich przemawiających publicznie) i idzie człowiek na ślub, a się czuje jak na pogrzebie... najszczęśliwszy (podobno) dzień nowożeńców, a ksiądz rzuca teksty o zamożnym panu młodym, żeby panna młoda pamiętała o miłości do męża, a nie o pieniądzach i generalnie co chwile aluzje o kasie. Po co takie teksty, albo inny ślub, tu z kolei zdecydowanie mniej zamożni nowożeńcy i ksiądz im mówi, jak to teraz przejebane będą mieli w życiu... no brakuje tylko, żeby powiedział: tu na zakrystii powiesiłem dwa sznury, także... śmiało. Ale za ślub nie oddaję i za pogrzeb trzeba będzie zapłacić, będzie rabat, bo kazanie już w zasadzie pasuje.

U moich rodziców na ślubie ksiądz podczas kazania podobno mówił o mordowaniu dzieci w Chinach.
Odnośnik do komentarza

Nie przegladalem specjalnie Maryni, więc może było.

 

https://twitter.com/KurskiPL/status/869334140654628865akurat w dniu premiery HoC

 

Akurat fajnie, bo chętnie bym sobie coś obejrzał, np 07 zgłoś się, ale (1) nie ma chyba wtyczki do OSMC, bo Silverlight, (2) zdejmując opłaty chyba są pewni ściągalności abonamentu, a więc draka za rogiem :>

Odnośnik do komentarza

Mi najbardziej brakuje możliwości oglądania online kanałów na żywo. Czasem jest jakiś mecz, który bym obejrzał, albo skoki, ale nie mam żadnej telewizji więc i TVP nie odbieram. Trzeba szukać na jakichś innych serwisach.

A to mało takich stron z lajfami jest? :>

Odnośnik do komentarza

 

Mi najbardziej brakuje możliwości oglądania online kanałów na żywo. Czasem jest jakiś mecz, który bym obejrzał, albo skoki, ale nie mam żadnej telewizji więc i TVP nie odbieram. Trzeba szukać na jakichś innych serwisach. A to mało takich stron z lajfami jest? :>

 

 

No może nie mało, ale każdorazowe szukanie takiego linka jest mało wygodne. W dodatku też różna jakość (niektóre się wyłączają po kilku minutach, inne tną). Myślę, że gdyby normalnie uruchomić wersję online byłoby łatwiej.

 

Inna sprawa, że może lepiej tego nie zmieniać, bo zaraz będą chcieli abonament też od użytkowników Internetu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mi najbardziej brakuje możliwości oglądania online kanałów na żywo. Czasem jest jakiś mecz, który bym obejrzał, albo skoki, ale nie mam żadnej telewizji więc i TVP nie odbieram. Trzeba szukać na jakichś innych serwisach. A to mało takich stron z lajfami jest? :>

 

 

No może nie mało, ale każdorazowe szukanie takiego linka jest mało wygodne. W dodatku też różna jakość (niektóre się wyłączają po kilku minutach, inne tną). Myślę, że gdyby normalnie uruchomić wersję online byłoby łatwiej.

 

Inna sprawa, że może lepiej tego nie zmieniać, bo zaraz będą chcieli abonament też od użytkowników Internetu.

 

Ja mam dwa linki stron, z których zawsze korzystam. Z angielskim komentem i bardzo dobrym. Jakość bardzo dobra. na stornie są i z niemieckim komentarzem oraz hiszpańskim.

A swoją drogą spotkanie w TV oglądam jak i samo TV mniej więcej raz na rok.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...