Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

dawno nie miałem takiego wejścia do firmy :kekeke: 8:34 i kolejka ludzi do drzwi, każdy coś - oczywiście wszystko najpilniejsze na świecie. i pomyśleć, że gdzieś tam sobie planowałem od środy urlop:)

To ironiczne, ze w firmie montujacej ogrzewanie jest taki ruch w upal - to jakby zima byla kolejka do serwisu klimy... :co:

Odnośnik do komentarza

 

dawno nie miałem takiego wejścia do firmy :kekeke: 8:34 i kolejka ludzi do drzwi, każdy coś - oczywiście wszystko najpilniejsze na świecie. i pomyśleć, że gdzieś tam sobie planowałem od środy urlop:)

To ironiczne, ze w firmie montujacej ogrzewanie jest taki ruch w upal - to jakby zima byla kolejka do serwisu klimy... :co:

 

 

ej ej :> ta firma to nie tylko ogrzewania, ale też klimatyzacja. a już moja działka w firmie to 90% sprawa klimatyzacji :>

Odnośnik do komentarza

Wymyśliłem sobie, że to intermittent fasting pasuje do mojego stylu życia mocno, bo obecnie i tak wcinałem rano kanapkę od pana kanapki, ok. 13 obiado-lunch i później wieczorem znów coś dojadałem. Zobaczymy jak się to uda, bo nie jestem zbyt mocny w samodyscyplinie :-k


Jakieś porady? Vami, lad?

Odnośnik do komentarza

A ja jem mniej więcej co trzy godziny małe porcje od jakiegoś roku, do tego staram się sporo ruszać i co prawda kaloryfera nie widać, ale kufla na brzuchu też nie postawię :P

No to ja mam podobnie mimo nieregularnej diety. Tylko jak się położę na plecach to też kufla nie postawię :P

Odnośnik do komentarza

a ja w skalach :P wczoraj znow patentowalem taka jedna franciszkowa droge - wycena V+ ale caly czas nie padla :/ jest progres, bo wlazlem troche wyzej niz tydzien temu :P ale wciaz nie ma topu :/

najgorzej, ze teraz zapowiada sie dwa tygodne przerwy od skal :( jak zyc :(

 

edit: o wlasnie ta: http://topo.portalgorski.pl/droga,9153,Pe%C5%82cznica,Delta:) kurde, tylko 11m, a meczy jakby miala z 50 :/

Odnośnik do komentarza

A ja jem mniej więcej co trzy godziny małe porcje od jakiegoś roku, do tego staram się sporo ruszać i co prawda kaloryfera nie widać, ale kufla na brzuchu też nie postawię :P

No i właśnie dla mnie to jest problem, bo skąd mam brać tyle tych posiłków, skoro nie lubię przygotowywać sobie jedzenia ;) Zmniejszenie liczby posiłków do dwóch jest idealne, bo jeden zazwyczaj i tak mam jakiś (obiad w pracy), a drugi już się jakoś wykombinuje (kolacja wieczorna).

Odnośnik do komentarza

No to dostałem propozycję pracy. Niby więcej niż obecnie (chociaż nie jakoś znacznie), ale system 14-miesięczny, więc ostatecznie miesięcznie wyjdzie pewnie trochę mniej niż teraz (albo podobnie), ale z podwójna wypłata dwa razy w roku. W sumie stanowisko mi się podoba, opiekowałbym się treścią i komunikacją na Polskę, ale mam trochę obaw, nie wiem, czy dam radę z hiszpańskim, tym bardziej, że profil dość mocno techniczny.

 

Nie wiem tylko czemu trochę strach przed zmianą mi się włączył (nigdy tego nie miałem, nawet przed wyjazdem z kraju) :/

Odnośnik do komentarza

Wymyśliłem sobie, że to intermittent fasting pasuje do mojego stylu życia mocno, bo obecnie i tak wcinałem rano kanapkę od pana kanapki, ok. 13 obiado-lunch i później wieczorem znów coś dojadałem. Zobaczymy jak się to uda, bo nie jestem zbyt mocny w samodyscyplinie :-k

 

Jakieś porady? Vami, lad?

Woda gazowana i kawa do strategicznego zabijania uczucia glodu.

 

Ja obecnie mam bardzo prosta strukture odzywiania: do poludnia pije jedynie wode i jeden kubek kawy (z reguly jakies 2-3 godziny po wstaniu), pozniej wrzucam jablko jak juz czuje lekki glod, ok. 13-14 jem pierwszy posilek (nie bede sie rozpisywal, bo ja akurat cwicze na silce wiec potrzebuje wincyj bialka), jak mam ochote to ok. 17-18 wciagam jakis deser i poznym wieczorem Uczta Baltazara.

 

84,9 na wadze. Startowalem w lutym od 98.

Odnośnik do komentarza

gdzie szukacie informacji piłkarskich? weszło? gdzieś jeszcze? może oglądacie na YT coś?

Spytaj Jaha, on na bieżąco jest.

 

 

 

opiekowałbym się treścią i komunikacją na Polskę

:picard: przeczytałem: opiekowałbym się teściową. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...