Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Waham się czy odpalić FA Cup. Z jednej strony jak wygramy to fajnie, ale Wągier zostanie bo będzie się woził że trofea zdobywa, a jak przegramy to może go wyjebią ale będzie smutno... NO WIN SCENARIO jak to padajom.

Odnośnik do komentarza

TVP Info:

Brutalny atak islamskich terrorystów. Studenci chemii przenosili silnie żrące substancje i zostali niespodziewanie zaatakowani przez brutalnych wyznawców islamu, którzy w wyniku ataku sami, podkreślamy sami, oblali się żrącą substancją. Widząc to, studenci zaczęli się modlić o zdrowie dla napastników. Przypominamy, że Ewa Kopacz i Platforma Obywatelska zgodziła się na przyjęcie 7000 terrorystów, a ma w tym wsparcie Donalda Tuska, który poza sprowadzaniem zamachowców do Polski odpowiada także za zamach na prezydenta Polski w Smoleńsku 2010 i śmierć 96 osób.

Odnośnik do komentarza

dzień dobry bardzo, piękna niedziela się zapowiada :))))

W gorach pogoda idealna! Sasiedzi tez spoko - mam pelne zrozumienie dla goscia kupujacego o 10.00 trzy czteropaki Zywca ;).

Nie wiem, czy to było mądre posunięcie, czy nie, ale wczoraj się ożeniłem :)

Gratulacje! To rozumiem w sobote weselna ;).

Odnośnik do komentarza

trochę zazdraszczam tych gór z taką pogodą :x no ale niech Ci słonko świeci na Morskim Oku :)


Jezu ale miałem sen.

 

Miałem sen, że w jakimś Zamku był Jarosław Kaczyński, no i był też Lech Kaczyński. I Lech Kaczyński umierał. I to kilkukrotnie. Już tłumaczę.

 

Jarosław Kaczyński był w tym Zamku na drugim piętrze, z widokiem na patio. I na tym patio nagle pojawiało się ciało Lecha Kaczyńskiego. Ja - jako obserwator - stałem w tym pokoju razem z Jarosławem (dwa Jarosławy, hehe) i pokojówką. Nie wiem co tam robiła pokojówka.

 

Tak się zaczął sen.

 

Za chwilę tak jakby cofnięcie w czasie i ta sama scena, tylko z perspektywy pokojówki.

 

Później znowu cofnięcie w czasie, i ta sama scena, tylko z perspektywy mechanika (?), który coś robił w garażu.

 

I to samo z perspektywy osób, które siedziały na przyjęciu na parterze, i kogoś tam jeszcze, i kogoś tam jeszcze...

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie wiem, kto zabił :/ ale to było takie pojebaństwo, że jak się obudziłem, to po pierwsze pomyślałem: wooooow, co za sen! w sensie podobało mi się, jak się przenosiłem w czasie, cofałem, oglądałem wszystko z różnych widoków. No a później to jebnięcie, że nie wiem, kto zabił :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...