Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

Byl ktos na wakacjach w Izraelu? Warto? Bo super tanie loty są caly czas :-k

Drogo i duzo żydów.

To ze duzo zydow to spoko, ze drogo to wiem

 

ostatnio też sobie obczajałem, bo są od niedawna też z Poznania tanie loty, ale na miejscu w chuj drogo :/

 

Izrael sam w sobie drogi fakt, ale piękny. Polecam Ejlat i delfiny które jedzą z ręki ;) Malutki problem to przesłuchania na lotnisku i to całkiem konkret. Trzeba uważać na szabas, bo można się obudzić z ręką w nocniku ;) Ale jak będziesz kogoś szukał do wyprawy to ja jestem gotów! Ja! Ja!

 

Muszę zaliczyć to co chce (Jerozolime i Jordanie - Petra ) bo po Iranie to już do Izraela wstępu nie będę miał :keke:

 

o Petrze sie naczytalem i nasluchalem, ze przereklamowane - milijardy ludzi, strasznie drogo, a efekt wow taki sobie

czolem!

Odnośnik do komentarza

Jeny jak ja sie ciesze, ze w koncu mam normalnego szefa. Jeszcze tylko jeden test mnie czeka, jak pojde na dluzej do szpitala, bo teraz tylko 2 tyg bylem. Z drugiej strony klepac strony moge jedna reka w szpitalu jak bede na silach i to dla mnie nie problem.

Odnośnik do komentarza

Mam na koncie trzy transakcje z soboty na 8 zł, 4 zł i 8 zł znowu dla tej samej firmy :-k Niby niewielkie pieniądze, ale nie lubię mieć takiego zaćmienia skąd się to mogło wziąć :-k Tym bardziej, że niby firma z Wołomina zarejestrowana w KRS jako agent nieruchomości, więc już w ogóle mindfuck :| Może po pijaku jakieś mieszkania wynajmowałem? :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Mam na koncie trzy transakcje z soboty na 8 zł, 4 zł i 8 zł znowu dla tej samej firmy :-k Niby niewielkie pieniądze, ale nie lubię mieć takiego zaćmienia skąd się to mogło wziąć :-k Tym bardziej, że niby firma z Wołomina zarejestrowana w KRS jako agent nieruchomości, więc już w ogóle mindfuck :| Może po pijaku jakieś mieszkania wynajmowałem? :kekeke:

To potaniały nieruchomości w stolicy :keke:

Odnośnik do komentarza

Mam na koncie trzy transakcje z soboty na 8 zł, 4 zł i 8 zł znowu dla tej samej firmy :-k Niby niewielkie pieniądze, ale nie lubię mieć takiego zaćmienia skąd się to mogło wziąć :-k Tym bardziej, że niby firma z Wołomina zarejestrowana w KRS jako agent nieruchomości, więc już w ogóle mindfuck :| Może po pijaku jakieś mieszkania wynajmowałem? :kekeke:

 

Za taką kasę wynajęcie mieszkania to nawet nie żal xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...