Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Śmieszy mnie jak ktoś o takich osiągnięciach wydaje autobiografię. Nigdy nawet nie miał pasa żadnej liczącej się organizacji i gwiazdorzy.

Ale może miał ciekawe życie?

To ja się posmieję a Ty poczytaj i mi powiedz czy ciekawe :p
Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Moje 2 złote za xboxa Mitnika ktoś przebił. Co za chuje. Dałem wartość rynkową, a ktoś mnie przebił!

 

Jak ten temat pójdzie za 700-800zł to jestem happy :D i kupuję ps4 :D

Odnośnik do komentarza

Tyson też kryminalista, a bokser jaki. Dla mnie może być fajna historia jak dobrze napisana. Lubię takie klimaty. A swoją drogą, może on pochodzi z głębokiej patoli i tak musiał walczyć o przetrwanie, nie miał możliwości? Wczoraj tak pisaliście o pracy, a dzisiaj zgoła odmiennie o człowieku :D.

 

 

Moje 2 złote za xboxa Mitnika ktoś przebił. Co za chuje. Dałem wartość rynkową, a ktoś mnie przebił!

 

Jak ten temat pójdzie za 700-800zł to jestem happy :D i kupuję ps4 :D

 

 

 

300-400 max mógłbym bidnąć :D

Odpiszesz na PW :>

Odnośnik do komentarza

 

 

Gacek, jak to wygląda jeśli strony się wzajemnie oskarżają o to samo? :kekeke: Dwie osobne rozprawy się toczą pewnie, co? :D Może jeszcze obydwie strony wygrają :kekeke:

Nie, śmiało mogą wytoczyć powództwo wzajemne w ramach jednego postępowania, szybciej będzie pewnie. Choć nie znam całej sprawy i nie wiem, czy tu nie wchodzą w grę jakieś dodatkowe roszczenia, które każdy by chciał przepchnąć przez różne sądy.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Tyson też kryminalista, a bokser jaki. Dla mnie może być fajna historia jak dobrze napisana. Lubię takie klimaty. A swoją drogą, może on pochodzi z głębokiej patoli i tak musiał walczyć o przetrwanie, nie miał możliwości? Wczoraj tak pisaliście o pracy, a dzisiaj zgoła odmiennie o człowieku :D.

 

 

Moje 2 złote za xboxa Mitnika ktoś przebił. Co za chuje. Dałem wartość rynkową, a ktoś mnie przebił!

 

Jak ten temat pójdzie za 700-800zł to jestem happy :D i kupuję ps4 :D

 

 

 

300-400 max mógłbym bidnąć :D

Odpiszesz na PW :>

300-400zł to konsolę bez gier ale na Tobie nie będę żydził :D A to nie odpisywałem? Wieczorem rzucę okiem na skrzynkę bo i tak zaraz wychodzę :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Tyson też kryminalista, a bokser jaki. Dla mnie może być fajna historia jak dobrze napisana. Lubię takie klimaty. A swoją drogą, może on pochodzi z głębokiej patoli i tak musiał walczyć o przetrwanie, nie miał możliwości? Wczoraj tak pisaliście o pracy, a dzisiaj zgoła odmiennie o człowieku :D.

jmk, jak dla mnie to jest po prostu bardzo wtorny schemat: albo byl z patoli i wyszedl na ludzi, albo byl z patoli i przegral zycie. Plus oczywiste wnioski: patola to koniec koncow nic fajnego, uwazaj jak nagle zaczniesz brac duza kase, bo ci odjebie etc.

Odnośnik do komentarza

 

 

A swoją drogą, może on pochodzi z głębokiej patoli i tak musiał walczyć o przetrwanie, nie miał możliwości? Wczoraj tak pisaliście o pracy, a dzisiaj zgoła odmiennie o człowieku .

Wychodzenie z patologii, a przestawianie się na nowe 40-latków na początku lat 90. to chyba deczko inna sprawa :>

Odnośnik do komentarza

A to że bieda i patologia sprzyja patologii, to wiadomo od dawna, dlatego powinno się pomagać ludziom z biedy wyjść, bo nawet jeśli ich mentalność się nie zmieni, to ich dzieci mają szansę na bycie normalnymi.

 

Natomiast Jackiewicz to przykład cwaniaczka, który chyba uczciwie w życiu dnia nie przepracował, a to co ma zawdzięcza przemocy, zastraszaniu i pewnie kilku innym niecnym procederom, a co gorsza nie wstydzi się tego, a nawet jak widać się tym chełpi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...