Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Hajd, jak dla mnie nowe Twin Peaks to total żenua.

 

Nawet nie w tym rzecz, bo ja tego nigdy nie oglądałem, po prostu dostałem w robocie książkę o Twin Peaks i chciałem ją komuś oddać. Ale to już nieaktualne.

 

Mam z kolei inną książkę, której też się chętnie pozbędę za cenę kosztów wysyłki – autobiografię Rafała Jackiewicza, jak ktoś się jara boksem czy tam mma to powinna mu przypasować.

Odnośnik do komentarza

Zaraz sie znajda ubeccy przodkowie prezydenta Opola, dziadkowie z Wehrmachtu (choć na Opolszczyźnie to chyba norma akurat ;)), zdjęcie z pochodu pierwszomajowego. Zaraz IPN weźmie w obroty cała familie i jak będzie trzeba to i świadkowie sie odnajdą, ze deptał hostie i szkalował papieża.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam z kolei inną książkę, której też się chętnie pozbędę za cenę kosztów wysyłki – autobiografię Rafała Jackiewicza, jak ktoś się jara boksem czy tam mma to powinna mu przypasować.

 

O nie zauważyłem :D

 

Ciekawe czy w książce coś jest o zbieraniu haraczy opłat za spokój w okolicznych Kołbieli barach. :D

Odnośnik do komentarza

 

Mam z kolei inną książkę, której też się chętnie pozbędę za cenę kosztów wysyłki – autobiografię Rafała Jackiewicza, jak ktoś się jara boksem czy tam mma to powinna mu przypasować.

 

O nie zauważyłem :D

 

Ciekawe czy w książce coś jest o zbieraniu haraczy opłat za spokój w okolicznych Kołbieli barach. :D

 

 

http://www.bokser.org/content/2017/05/18/221101/index.jsp

 

Najbardziej hardkorowa biografia w historii polskiego sportu!

Włamania, pobicia, kradzieże. Ściąganie długów, wymuszanie odszkodowań, porwania i bójki, z których jedna skończyła się nożem wbitym w serce. To nie opis gangsterskiego filmu – to życie Rafała Jackiewicza, zanim został zawodowym bokserem.

Każda z historii, które znalazły się w tej książce, jest jak nokaut: bułgarskie prostytutki, wkurzony gangster „Krakowiak” i zakład ze Szpilką, Wawrzykiem i Kołodziejem o 55 tysięcy złotych. A między tym wszystkim kariera w kick-boxingu oraz ponad 430 rund przewalczonych na bokserskich ringach w drodze po tytuły mistrza świata i Europy.

Odnośnik do komentarza

Zaraz sie znajda ubeccy przodkowie prezydenta Opola, dziadkowie z Wehrmachtu (choć na Opolszczyźnie to chyba norma akurat ;)), zdjęcie z pochodu pierwszomajowego. Zaraz IPN weźmie w obroty cała familie i jak będzie trzeba to i świadkowie sie odnajdą, ze deptał hostie i szkalował papieża.

Już podobno wyciągnęli mu jego konotacje z PO w wyborach samorządowych dawno temu. Szkoda tylko, że nie wspomnieli, że Platforma uznała go za szkodnika destabilizującego lokalne struktury partii i go chcieli wyjebać, ale ten sam odszedł. :D

Odnośnik do komentarza

Najbardziej hardkorowa biografia w historii polskiego sportu! Włamania, pobicia, kradzieże. Ściąganie długów, wymuszanie odszkodowań, porwania i bójki, z których jedna skończyła się nożem wbitym w serce. To nie opis gangsterskiego filmu – to życie Rafała Jackiewicza, zanim został zawodowym bokserem. Każda z historii, które znalazły się w tej książce, jest jak nokaut: bułgarskie prostytutki, wkurzony gangster „Krakowiak” i zakład ze Szpilką, Wawrzykiem i Kołodziejem o 55 tysięcy złotych. A między tym wszystkim kariera w kick-boxingu oraz ponad 430 rund przewalczonych na bokserskich ringach w drodze po tytuły mistrza świata i Europy.

Jeszcze chodziły plotki, że przyczynił się do śmierci jakiegoś gostka na dyskotece koło MMz, ale ostatecznie chyba przybili komu innemu :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...