Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No dobra to może kompromis i możliwość plonkowania żółtych moderatorów, bo i tak większość swojej pracy wykonują w cieniu (o ile jakakolwiek jest), a komunikaty i tak wydaje mt.

 

Ja dobrze rozumiem tego posta? Jakiś Azjata z Podlasia został moderatorem?

Odnośnik do komentarza

 

No dobra to może kompromis i możliwość plonkowania żółtych moderatorów, bo i tak większość swojej pracy wykonują w cieniu (o ile jakakolwiek jest), a komunikaty i tak wydaje mt.

 

Ja dobrze rozumiem tego posta? Jakiś Azjata z Podlasia został moderatorem?

 

na jaku przyjechal

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu , Festiwal Polskiej Piosenki w Kielcach lepiej pasuje:) ciekawe co zrobi z tym terminem prezydent Opola bo mocno w dupke miasto dostało

miasto dostało w dupkę? To miasto wypowiedziało umowę, więc nie jestem pewien czy tak źle na tym wyjdą.

 

Miasto dużo dopłacało do tego festiwalu, fakt hotelarze i restauratorzy stracą na tym, ale i tak decyzja Wiśniewskiego jest propsowana przez mieszkańców.

Zwłaszcza, że chodzą ploty, że festiwal zostanie zorganizowany, ale bez telewizji, ale póki co to tylko ploty.

 

Jeśli są mądrzy, to teraz na szybkości skontaktują się ze wszystkimi artystami, którzy zrezygnowali i zrobią taki trochę opozycyjny festiwal, że niby poza polityką, ale tak naprawdę grając Kurskiemu na nosie. TVN pewnie chętnie wejdzie w transmisję z czegoś takiego, brzmi to dla mnie jak miliony monet.

Odnośnik do komentarza

Tylko może to nie być takie proste w organizacji ze względów organizacyjnych. Budżetówka ma trochę inne procedury, jeżeli chodzi o wydatki, a zatem i pewnie bardziej skomplikowaną drogę do np. zapłacenia honorarium za występ. Pewnie zajmie to dość długo, zanim to poogarniają, bo w budżetówce "na szybkości" to najwyżej mycie kubka przed 15.00.

Odnośnik do komentarza

A jak pisze o prowokacjach policji, ktore przezylem na wlasnej skorze (odrozniajac od sytuacji kiedy cos probowalismy wykrecic) to heheszki na forumie... Dlatego lepiej wierzyc mediom jak cos wyjdzie na swiatlo dzienne, nie?;)

Odnośnik do komentarza

Tylko może to nie być takie proste w organizacji ze względów organizacyjnych. Budżetówka ma trochę inne procedury, jeżeli chodzi o wydatki, a zatem i pewnie bardziej skomplikowaną drogę do np. zapłacenia honorarium za występ. Pewnie zajmie to dość długo, zanim to poogarniają, bo w budżetówce "na szybkości" to najwyżej mycie kubka przed 15.00.

ale przecież oni maja na to budżet zaplanowany jak i dodatkowo "artyści" mieli zaklepany terminy na ten czas

Odnośnik do komentarza
TVN pewnie chętnie wejdzie w transmisję z czegoś takiego, brzmi to dla mnie jak miliony monet.

 

TVN się kiedyś przejechał na festiwalu w Sopocie, nie wiem czy będą chcieli się bawić w festiwale ponownie. Ponadto telewizje teraz kładą piniondz na koncerty sylwestrowe. No i TVN ma w jeszcze WOŚP.

Odnośnik do komentarza

 

Tylko może to nie być takie proste w organizacji ze względów organizacyjnych. Budżetówka ma trochę inne procedury, jeżeli chodzi o wydatki, a zatem i pewnie bardziej skomplikowaną drogę do np. zapłacenia honorarium za występ. Pewnie zajmie to dość długo, zanim to poogarniają, bo w budżetówce "na szybkości" to najwyżej mycie kubka przed 15.00.

ale przecież oni maja na to budżet zaplanowany jak i dodatkowo "artyści" mieli zaklepany terminy na ten czas

 

Jesteś pewny, że artyści mieli być opłacani z kasy miasta, a nie przez TVP? Całkiem możliwe. To na pewno by ułatwiło, ale pewny tego nie jestem.

A jak pisze o prowokacjach policji, ktore przezylem na wlasnej skorze (odrozniajac od sytuacji kiedy cos probowalismy wykrecic) to heheszki na forumie... Dlatego lepiej wierzyc mediom jak cos wyjdzie na swiatlo dzienne, nie? ;)

Niż kibolom? Oczywiście, że tak.

Odnośnik do komentarza

Also mimo medialnej nagonki jestem przekonany że gość święty nie był tak jak go rysują, że potulnie siedział a oni go torturowali. Zapewne kolejny raz wyszedł brak przeszkolenia, tak jak ten kibol co zginął od kuli gumowej.

Odnośnik do komentarza

Also mimo medialnej nagonki jestem przekonany że gość święty nie był tak jak go rysują, że potulnie siedział a oni go torturowali. Zapewne kolejny raz wyszedł brak przeszkolenia, tak jak ten kibol co zginął od kuli gumowej.

Na pewno nie był. Zresztą była podana informacja, że był naćpany, na wideo z interwencji na mieście też widać, że nie jest chętny do współpracy. To po prostu nie jest żadne wytłumaczenie dla bicia i tortur, zwłaszcza, że był już skuty, więc i nie można mówić o jakiejś obronie własnej policjanta. Moim zdaniem niezależnie od tego, co robił nie jest to nawet minimalna okoliczność łagodząca.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...