Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ciekawe, kto teraz na taki festiwal przyjedzie i da sobie przypiąć polityczną łatkę. Podejrzewam, że tylko totalni desperaci, którzy albo się chcą wybić do mediów, albo ich lata świetności były 30 lat temu, a emerytura mała i fajnie by było jeszcze coś dorobić.

Odnośnik do komentarza

Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu , Festiwal Polskiej Piosenki w Kielcach lepiej pasuje:) ciekawe co zrobi z tym terminem prezydent Opola bo mocno w dupke miasto dostało

Tyle, że prawa do nazwy "Festiwal Polskiej Piosenki" czy jak to tam się zwie ma miasto Opole, także, Kurski może sobie organizować co mu się żywnie podoba, ale pod inną nazwą.

Tylko ciekawe, kto teraz na taki festiwal przyjedzie i da sobie przypiąć polityczną łatkę. Podejrzewam, że tylko totalni desperaci, którzy albo się chcą wybić do mediów, albo ich lata świetności były 30 lat temu, a emerytura mała i fajnie by było jeszcze coś dorobić.

Będzie przegląd piosenki Jana Pietrzaka i Ryszarda Makowskiego. I pewnie Martyniuk przyjedzie, będzie całe spektrum muzyczne.

Odnośnik do komentarza

Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu , Festiwal Polskiej Piosenki w Kielcach lepiej pasuje:) ciekawe co zrobi z tym terminem prezydent Opola bo mocno w dupke miasto dostało

miasto dostało w dupkę? To miasto wypowiedziało umowę, więc nie jestem pewien czy tak źle na tym wyjdą.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy to postępująca fala ikonizacji Policji na Śląsku, ale im młodszego funkcjonariusza słucham, tym gorsze sprawia wrażenie. I jakoś już nie umiem się śmiać ze słów Kowalskiego, który kiedyś tam się cieszył, że do Policji idzie coraz więcej narodowców.

Odnośnik do komentarza

 

Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu , Festiwal Polskiej Piosenki w Kielcach lepiej pasuje:) ciekawe co zrobi z tym terminem prezydent Opola bo mocno w dupke miasto dostało

miasto dostało w dupkę? To miasto wypowiedziało umowę, więc nie jestem pewien czy tak źle na tym wyjdą.

 

chodzi mi bardziej o hotelarzy, restauratorów itd

Odnośnik do komentarza

Z policją to najgorsze jest nie to, że się zdarzyło, tylko ten cały mechanizm zamiatania pod dywan. Zrozumiałbym, że trafiły się debilne jednostki, które poczuły, że mogą wszystko i że ich z tej policji wywalono. Natomiast akcja zatrzymywania, pobicia i odbierania świadkom telefonów, zaginięcie nagrań z monitoringu w komendzie z tego dnia, czy długie ukrywanie tego filmu z paralizatora pokazuje, że to jest skoordynowana akcja całej organizacji, a nie tylko kilku idiotów. W momencie, jak ten mechanizm się uruchomił cała policja stała się za to odpowiedzialna.

Odnośnik do komentarza

 

 

Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu , Festiwal Polskiej Piosenki w Kielcach lepiej pasuje:) ciekawe co zrobi z tym terminem prezydent Opola bo mocno w dupke miasto dostało

miasto dostało w dupkę? To miasto wypowiedziało umowę, więc nie jestem pewien czy tak źle na tym wyjdą.

 

Miasto dużo dopłacało do tego festiwalu, fakt hotelarze i restauratorzy stracą na tym, ale i tak decyzja Wiśniewskiego jest propsowana przez mieszkańców.

Zwłaszcza, że chodzą ploty, że festiwal zostanie zorganizowany, bez telewizji, ale póki co to tylko ploty.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...