Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No i Ci co się nie bali, że jebnie dzisiaj są bogaczami, a Ci co się bali są na chujowych emeryturach. Każdy sam sobie wybrał taki los i my nie powinniśmy płacić za taki wybór.

 

:* Normalnie pijesz za darmo za 1,5 tygodnia na moim stoisku.

 

A na hasło forumek coś będzie? ;)

Odnośnik do komentarza

 

No i Ci co się nie bali, że jebnie dzisiaj są bogaczami, a Ci co się bali są na chujowych emeryturach. Każdy sam sobie wybrał taki los i my nie powinniśmy płacić za taki wybór.

:* Normalnie pijesz za darmo za 1,5 tygodnia na moim stoisku.

Hehe, za duzo to sie nie napije, max. Jedno :P.

Kurcze noc meczyla mnie biegunka, ostatni raz bylem o 6. Na razie spoko, jade do pracy, ale nie wykluczam, ze bede musial sie zwolnic, bo brzuch boli i moze zaraz wroci... A glupio tak brac wolne z takiej glupoty zwlaszcza, ze wczoraj bylen tylko 2h w pracy, bo bylem u neurologa :\.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj byłem mega wymęczony po hali, a dzisiaj to ledwo z łóżka się zwlokłem, alarm dzwonił chyba spokojnie minutę zanim się wybudziłem i ogarnąłem co się dzieje. A i tak początkowo byłem przekonany, że jest weekend :kekeke:

Odnośnik do komentarza

chyba mnie przewiało, bo tak mnie plecy nakurwiają, że ledwo się z łóżka podniosłem :/

ja wczoraj tak umieralem, choc to bardziej efekt intensywnego weekendu na wsi / w skalach :-k

dzisiaj zreszta jest niewiele lepiej - zapowiada sie tydzien restu :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...