Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój znajomy jak był Japonii to mówił, że jak poszedł na balety to nie mógł się od Azjatek opędzić, a jakoś niezwykle nie wygląda ;).

potwierdzam, Hasselhoffem nie jestem, a w Tokio trzeba bylo sie odganiac jak od much

Azjatki sa generalnie bardzo zafascynowane bialymi mezczyznami - moze dlatego, ze zwykle sa wyzsi / lepiej zbudowani od Azjatow

Odnośnik do komentarza

Znam kilku hardcorowych fanow Bonda znajacych serie i ksiazki na wylot. Wszyscy za grzech smiertelny uznaja jakiekolwiek odstepstwo od opisu wygladu Bonda piora Fleminga, a Craig wywoluje u nich abominacje. Slyszac tez teorie o tym, ze ci agenci to rozne osoby o tym samym kryptonimie 007 (ktore zapewne przypadkiem nazywaja sie tak samo), zatrzesliby sie ze smiechu.

lol, ty to masz od wszystkiego znajomych ekspertów xD

Odnośnik do komentarza

 

Znam kilku hardcorowych fanow Bonda znajacych serie i ksiazki na wylot. Wszyscy za grzech smiertelny uznaja jakiekolwiek odstepstwo od opisu wygladu Bonda piora Fleminga, a Craig wywoluje u nich abominacje. Slyszac tez teorie o tym, ze ci agenci to rozne osoby o tym samym kryptonimie 007 (ktore zapewne przypadkiem nazywaja sie tak samo), zatrzesliby sie ze smiechu.

lol, ty to masz od wszystkiego znajomych ekspertów xD

 

takie srodowisko - sami eksperci :kekeke:

Odnośnik do komentarza

 

Czyli w sumie dla mnie nijaki, zmarnowałem sto minut życia, nie oglądam jakoś monstrualnie wiele filmów więc mogłem coś lepszego trafić :)

 

Na szczęście jest na cda, gdybym poszedł na to do kina to by mnie chyba szlag trafił :)

To opowiedz jaki ostatnio lepszy film widziałeś? Bo jak dla mnie Get out akurat bardzo spoko.

Ostatnio to nic mi się nie podoba, bro :) Te 13 powodów też jakoś żeśmy se oglądali w pracy (ze dwa pierwsze odcinki, później ostatni :) i później ze trzy "przedostatnie") to może i było mądre, psychologiczne i prawdziwe, ale jakoś gimbazą mi traciło.

O, Tytusa Andronikusa obejrzałem se ponownie niedawno, okazał się być znów zajebistym dziełem :)

Odnośnik do komentarza

Tak, moja lista liczy chyba kilkanaście osób :-k


Ja nikogo.

 

Ciekawe czy plonkują najbardziej tolerancyjni :kekeke:

 

Przecież plonkowanie jest czystym przejawem tolerancji - nie podoba mi się co piszesz, ale nie zabraniam ci tego, po prostu ukrywam to przed swoim wzrokiem. Nietolerancyjne by było, gdybym ci z tego powodu pisał uwagi, albo żądał wyrzucenia cię z forum :>

Odnośnik do komentarza

Ja mam kilka osób. Stosuję bardzo rzadko, bo lubię czytać zdanie osób o przeciwnych poglądach. Plonkuję tylko, jak ktoś nie potrafi tych poglądów przedstawić bez chamstwa i wjazdów personalnych. W dodatku nie po jednym razie, tylko jak mam taką opinię o użytkowniku utrwaloną w trakcie kilku różnych dyskusji.

 

A kto jest w tym gronie zachowam dla siebie :)

Odnośnik do komentarza

Tak, moja lista liczy chyba kilkanaście osób :-k

Ja nikogo.

 

Ciekawe czy plonkują najbardziej tolerancyjni :kekeke:

 

Przecież plonkowanie jest czystym przejawem tolerancji - nie podoba mi się co piszesz, ale nie zabraniam ci tego, po prostu ukrywam to przed swoim wzrokiem. Nietolerancyjne by było, gdybym ci z tego powodu pisał uwagi, albo żądał wyrzucenia cię z forum :>

 

A moim zdaniem to także czytanie odmiennych poglądów, a szczytem jest jeszcze umiejętna konwersacja z taką osobą. Chociaż ignorancja też czasem spoko.

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie kogo macie splonkowanego :D Ja mam fafusa czy jak mu tam.

 

Wujka Przecinka ze słowem kluczowym Crusaders na fejsie. ;)

A moim zdaniem to także czytanie odmiennych poglądów, a szczytem jest jeszcze umiejętna konwersacja z taką osobą. Chociaż ignorancja też czasem spoko.

Jest dokładnie jak pisze Maniek. Jeśli kończy się możliwość dyskusji, a do tego potrzebne jest, żeby obie strony oprócz pisania także czytały, to plonklista to doskonałe rozwiązanie.

 

Ja bardzo lubię kulturalne rozmawianie z ludźmi o innych poglądach, czego dowód jest, że nadal piszę z tobą.

Odnośnik do komentarza

U mnie z nieanonimów na plonkliście obecnie są:

 

- pakoczesiu vel dobry.adam - za podjazd osobisty, ale wcześniej sobie długo pracował na to

- GyzzBurn - przykład usera, który "dyskutuje" z zatkanymi uszami

- no i Jahu - za bycie sobą ;)

 

poza tym klony jakiegoś Pedrosa i kilka anonimów :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...