Skocz do zawartości

Marynia zastrzega numer 523 na cześć ilości banów, które rozdał Icon za lepszych czasów, kiedy forum się nie psuło i nikt nie zakładał nowych tematów


krzysfiol

  

66 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Hmm, nie do końca bym się zgodził porównując z Marvelem. Tam udolnie lub mniej bronią się różnymi uniwersum, rebootami itepe, w Bondzie nikt nie wyjaśnia długowieczności 007 :P

To wyjaśnij mi chronologię w świecie Iron Mana, który najpierw chodził w stroju przypominającym golema z Pragi, a kilkadziesiąt lat później wysuwa sobie strój z zegarka wyglądając nadal identycznie, tak samo jak wszyscy jego bliscy.

Plis, zaprzeczasz dla samego zaprzeczenia.

 

 

Nie mam teraz 100% pewności, ale zgadzam się, że nie na pewno jest to wszędzie wyjaśnione. Ale od lat 90tych Marvel już pi razy oko dba o chronologię i kombinuje z wyjaśnieniami, lepszymi lub gorszymi.

 

Ogólnie w przypadku Bonda jest mi to obojętne, a wyjaśnienie o różnych osobach, ale używających tego samego kryptonimu (podtrzymanie legendy) mi się podoba.

Odnośnik do komentarza

BTW - w szóstym filmie z serii, On Her Majesty Secret Service, James Bond, grany po raz pierwszy nie przez Connery'ego mówi "This never happened to the other fellow", co moim zdaniem jednoznacznie stwierdza, że w filmach James Bond to psedonim.

Odnośnik do komentarza

 

Przecież w amerykańskim porządku prawnym producenta, który gwałci np. prozę Sapkowskiego ustawiając w roli Geralta czarnoskórego albo czarodzieja byle ogarnięty prawnik by puścił z torbami za rażące naruszenie praw autorskich.

Śmiechłem :D

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że czasem swoich przemyśleń nie zachowasz dla siebie ;)

 

A gdzie jest granica? Rak jąder, rak jelita grubego? Hemoroidy? Jelita?

 

I możesz się edukować ;)

 

http://www.pkk.org.pl/lekarz-02h.php

Granicę każdy ma swoją, stąd zaznaczenie, że to nie krytyka. Później może przeczytam, ale jestem w pracy, a czytanie o szczelinie odbytu postrzegam jako NSFW :D

Odnośnik do komentarza

Czyli w sumie dla mnie nijaki, zmarnowałem sto minut życia, nie oglądam jakoś monstrualnie wiele filmów więc mogłem coś lepszego trafić :)

 

Na szczęście jest na cda, gdybym poszedł na to do kina to by mnie chyba szlag trafił :)

To opowiedz jaki ostatnio lepszy film widziałeś? Bo jak dla mnie Get out akurat bardzo spoko.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe co nasi forumkowi rasisci sądzą o whitewashing, tzn. jak bialy aktor gra niebiałą postac?

To jest to równie słabe. Tak jakby np w Spwanie Ala zmienili na białego. Po co? Słabe. Wystarczy, że w filmie wzorem komiksu zamienili jego kumpla na białego. Dla mnie niezrozumiałe posunięcie.

Było coś jeszcze gdzie zmienili w adaptacji książki czy coś- tak samo mi nie pasowało.

 

Co do Ghost in the Shell - tutaj różnica w wyglądzie głównej postaci jest w sumie niewielka.

Odnośnik do komentarza

 

Co do Ghost in the Shell - tutaj różnica w wyglądzie głównej postaci jest w sumie niewielka.

 

No, poza ewidentnie inną rasą to w sumie prawda :roll:

 

Tylko, że w mandze/anime ta postać wyglądała tak a nie inaczej. Wielkie oczy i zadarty nosek nie mają wiele wspólnego z Japonią ;)

 

Podobne?

ghost-shell-compare-badcoyotefunky.png

Podobne. nawet bardzo :)

Edytowane przez Makk
Odnośnik do komentarza

 

 

Co do Ghost in the Shell - tutaj różnica w wyglądzie głównej postaci jest w sumie niewielka.

 

No, poza ewidentnie inną rasą to w sumie prawda :roll:

 

Tylko, że w mandze/anime ta postać wyglądała tak a nie inaczej. Wielkie oczy i zadarty nosek nie mają wiele wspólnego z Japonią ;)

 

Podobne?

ghost-shell-compare-badcoyotefunky.png

Podobne. nawet bardzo :)

 

 

Misiu pysiu, w mandze/anime to jest x razy podkreślone, że mamy do czynienia z rasą azjatycką. Dodatkowo imię. Wygląd bliższy zachodniemu to klasyka w anime/mangach, fascynacja Japończyków zachodem się tak objawia.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...