Skocz do zawartości

Marynia wylewa 522 łzy nad strasznym losem mieszkańców Podlasia


krzysfiol

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To ja bym sugerował żeby z grzeczności nie korzystać z tych firm kurierskich, w których kurierzy są tak przemęczeni i zabiegani, przez co łatwo wpadają w złość. Dajmy im trochę odpocząć. Po co mają się wkurzać za nasze marne 10 zł.

Odnośnik do komentarza

Gdyby byl paczkomat to bym od razu wybral, ale nie bylo opcji. Kto broni kurierom zmienic prace, tez pracowalem za kilka zl za godzine, ale po to, zeby sie ksztalcic, a nie narzekac, ze sorry ale malo mi placa wiec mam Cie w dupie zostawie paczke na magazynie i sobie ja odbierz mimo zapłaty za dostarczenie dp domu. Ja rozumiem, ze nie oplaca im sie jezdzic i wracac, ale mogl sie dogadać przeciez ze mna. A tak byl 4 razy u mnie i dopiero za 4 zostawil u sasiadow. To jak pisalem, niech pisza, ze w tym rejonie kurierzy sa tylko o tej porze. Kurier ma za zadanie dostarczyc udanie paczke pod wskazany adres i koniec.

Odnośnik do komentarza

Gdyby byl paczkomat to bym od razu wybral, ale nie bylo opcji. Kto broni kurierom zmienic prace, tez pracowalem za kilka zl za godzine, ale po to, zeby sie ksztalcic, a nie narzekac, ze sorry ale malo mi placa wiec mam Cie w dupie zostawie paczke na magazynie i sobie ja odbierz mimo zapłaty za dostarczenie dp domu. Ja rozumiem, ze nie oplaca im sie jezdzic i wracac, ale mogl sie dogadać przeciez ze mna. A tak byl 4 razy u mnie i dopiero za 4 zostawil u sasiadow. To jak pisalem, niech pisza, ze w tym rejonie kurierzy sa tylko o tej porze. Kurier ma za zadanie dostarczyc udanie paczke pod wskazany adres i koniec.

 

Ale Ty myślisz że kurier specjalnie tej paczki nie doręczał? Przecież logicznie myśląc nie opłaca mu się to. Kurierzy maja płacone tylko za paczkę doręczoną. Za zwiezione na magazyn często są minusy do dniówki. To że nie pomyślał to inna sprawa. Mógł za pierwszym razem zadzwonić jak nikogo nie zastał i zapytać czy może u sąsiadów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...