Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz hematologa i rodzinnego leczę się teraz u proktologa i dietetyka, w kolejce czeka dentysta, później ortopeda, a za dwa lata laryngolog :-k.

 

Jak wygram w totka to pierwszy miesiąc będę chodził po wszystkich prywatnych gabinetach ;)

Odnośnik do komentarza

No nie do konca Szu. Jak masz wszystkie bebechy zdrowe to moze i tak, ale jesli cokolwiek z jelit i okolic masz nie do konca zdrowe to kazde zarcie smieciowe lub tez niedostosowane do Ciebie (laktoza,gluten,blonnik,insulina itp) tylko pogarsza Twoj stan.

 

A co do win, no spoko jest wiele i się mega różnią, ale butelka nie kosztuje tyle co nawet kraftowe piwo, które możesz wziąć do tej dyszki na spróbowanie czy ci smakuje.

A no to wiadomo, ze choroby, alergie itp. to zupelnie inna para kaloszy.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

No właśnie ja wódki też nie bardzo, ale ostatnio zauważyłem, że czystej. Księżycówka aromatyzowana, taką jaką robi wujek mojej żony jak najbardziej. ;)

 

Zresztą zwyczaj picia czystej to chyba nasz lokalny fenomen, zresztą przybyły od Ruskich. No i pełen sprzeczności, bo jest niedobra w smaku, tak że trzeba ją chłodzić, żeby tego smaku nie czuć, a jako fortifier (wzmacniacz?) do drinków to niegodne prawdziwego faceta :P

 

Zawsze mnie bawi to przerażone spojrzenie tutejszych znajomych i pytanie: jak to jest możliwe pić wódkę nie w postaci drinka? :)

Ja robiłem pokazy w Irlandii jak spożywać gorzoł na czysto :)

POLAND STRONK

Hej, ale może w tej Irlandii są regionalizmy po czasach królestw, bo akurat mój kumpel służył w siłach pokojowych w Libanie i zawsze twardo twierdził, że jedynie Irole pili wódkę prócz Polaków, co więcej, byli w tym bardzo dobrzy :)
Odnośnik do komentarza

ej ale jak cmf ewoluuje, kilka lat temu temat "czy widziałeś gołą babę" a teraz forumowicze domy budują :keke:

ale jedna rzecz dalej pozostaje niezmienna

 

Jako że dziś imieniny Naczelnika Jarosława każdy kto rozsądnie odp na ten post dostane ode mnie plus :)

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Jako że dziś imieniny Naczelnika Jarosława każdy kto rozsądnie odp na ten post dostane ode mnie plus :)

Jaranie się Japonią to pedalastwo a anime to ciota i chuj.

 

Jaranie się pedałami to kolarstwo, a Majka i żółta koszulka to kolarz i strój

Odnośnik do komentarza

A są tu jacyś smakosze kraftowej wódy?

 

Słyszałem też (nie wiem na ile to prawda), że aby móc poczuć wszystkie walory smakowe i zapachowe wódki, to trzeba ją podawać w temperaturze 32 stopni. Tak więc smacznego :D

Z polskich Młody Ziemniak, Siwucha i Baczewski (no ale Baczewski to nie polska wódka).

Nalewki od Sierszuły, guru polskich nalewek. Piłem kilka i są naprawdę, naprawdę wybitne. Kolo robi nalewki od 40 lat i naprawdę jest ekspertem, żadne entry-level hipster garbage. No i robi też swój absynt, który naprawdę jest psychodelikiem (protip: to nie piołun jest "aktywnym" składnikiem absyntu), ale akurat go nie piłem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...