Skocz do zawartości

Hej! Czy to kolejna porażka Arsenalu? Nie, to tylko Marynia 521!


krzysfiol

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niby dlaczego dla atrakcyjności finału takie zestawienie? Zarówno BVB jak i Monaco grają bardzo atrakcyjną piłkę w tym sezonie.

Chodzi o popularność zespołów, nie udawaj, że nie rozumiesz :>

 

 

Czy ja wiem czy Atletico jest w tej chwili popularniejsze niż BVB :-k

Odnośnik do komentarza

 

Niby dlaczego dla atrakcyjności finału takie zestawienie? Zarówno BVB jak i Monaco grają bardzo atrakcyjną piłkę w tym sezonie.

Chodzi o popularność zespołów, nie udawaj, że nie rozumiesz :>

 

 

Szczerze powiedziawszy dla mnie to by była koszmarna nuda znowu oglądać Real i Atletico. Podobnie nie chciałbym Barcelony w finale, bo ileż można. I jasne, to są bardziej popularne kluby, ale akurat finał z udziałem BVB czy Monaco miałby też aspekt "kopciuszka" co dla postronnych widzów byłoby świetne.

Odnośnik do komentarza

Andrzej miał grubego i starego jamnika. Pewnego dnia ten jamnik przychodzi do niego i mówi:
-Słuchaj Andrzej, weź mnie wystaw na wyścigi chartów.
-Zdziwiony patrzy na jamnika...
-No stary, weź mnie wystaw, wygram.
-Gościu myśli, kurde zwariowałem jamnik do mnie gada...
-No weź mi zaufaj, mówię ci, wygram na bank. No uwierz we mnie.
W końcu po paru przemyśleniach doszedł do wniosku, że skoro jamnik do niego gada to musi być wyjątkowy, wiec postawił na niego wszystkie oszczędności i dom w hipotekę.
Przyszedł dzień wyścigu.
Charty popędziły do przodu, zostawiając skundlonego jamnika w tyle.
Kiedy charty dobiegły do mety, jamnik po przeczłapaniu kilku metrów rozpłaszczył się zasapany na ziemi.
Facet wkurwiony na maksa podbiega do swojego jamnika i pyta:
-Jamnik!? Co się do chuja jasnego stało???
-Nie wiem Andrzej... naprawdę nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Wiem, że stare, tak mi się skojarzyło w kontekście stawiania domu na 1-0.

 

Stare, poza tym to slynny "kawal z buldogiem", glownym bohaterem jest buldog a koncowa kwestia to kurwa nie wiem. Opowiedziales kawal o orle z sikorka w roli glownej :/

Chuja tam, to zawsze był jamnik, najbardziej szlachetne zwierzę stąpające po tym świecie.

Odnośnik do komentarza

 

STAAAREEeEEe

tak było w Piśmie

I przyszedł baranek do Izajasza i rzekł

- Wystaw mnie przeciw kwadrygom Filistynów

I wystawił Izajasz baranka w mieście Tyr. I majątkiem swym powagę tego poświadczył. A gdy baranek nie przebył pierwszego stadionu, przyszedł don Izajasz pogrążony w rozpaczy i pyta się

- Jakże to, mówiłeś mi bym przeciw Filistynom cię wystawił, a majątek mój pomnozon będzie

- Azaliż zaprawdę powiadam ci Izajaszu, nie wiem cóż zdarzyło się

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...