Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mi brakuje to zeby mi automatycznie ustawial rozne budziki zaleznie od lokalizacji w ktorej jestem. Ale pewnie IFTT to ogarnie jak się postaram.

Ja przez pewien czas korzystałem, najlepiej sprawdzała się apka jako trigger wyciszenia telefonu jak się podłączałem do wifi w pracy, ale zdarzało się że ów trigger nie zadziałał. Planowałem też przetestować go jako budzik geolokalizacyjny, jak się zaczytam w pociągu np, ale po pierwsze i tak mam alarm w mózgu i intuicyjnie wiem, gdzie jestem, a spać w pociągu nie mam w zwyczaju, a po drugie, ustalanie lokalizacji jest mocno orientacyjne, czasem z opóźnieniami, i mogło by się nie sprawdzić :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Jedyne co mi brakuje to zeby mi automatycznie ustawial rozne budziki zaleznie od lokalizacji w ktorej jestem. Ale pewnie IFTT to ogarnie jak się postaram.

Ja przez pewien czas korzystałem, najlepiej sprawdzała się apka jako trigger wyciszenia telefonu jak się podłączałem do wifi w pracy, ale zdarzało się że ów trigger nie zadziałał. Planowałem też przetestować go jako budzik geolokalizacyjny, jak się zaczytam w pociągu np, ale po pierwsze i tak mam alarm w mózgu i intuicyjnie wiem, gdzie jestem, a spać w pociągu nie mam w zwyczaju, a po drugie, ustalanie lokalizacji jest mocno orientacyjne, czasem z opóźnieniami, i mogło by się nie sprawdzić :keke:

 

Mi smiga wlaczanie i wylaczanie wifi na podstawie lokalizacji jak złoto, tak samo jak wyciszanie na noc z automatu.

Odnośnik do komentarza

 

@Reaper

 

Pykasz jeszcze na perkusji? Gdybyś miał teraz kupić pakiet: hi-hat, crashx2 i ride, brałbyś komplet Paiste, Sabian, Zildijan, czy kompletowałbyś wszystko z innej parafii wg preferencji?

Odpowiem jak Smetek - w jakiej kwocie i jakie zastosowanie? :) Nie jestem specjalistą od sprzętu perkusyjnego, ale tak mniej więcej mogę pomóc się zorientować.

 

Najtańsze zestawy będą brzmieć podobnie, więc tutaj obojętne. Wiesz, jeden dobry crash od tych firm kosztuje 2-3 razy więcej niż ich taki podstawowy zestaw ;) Zestaw talerzy kupisz za 1,5k, a dobry crash kosztuje 4-5k ;)

 

@Gacek: może w trochę zawoalowany sposób, ale ja propsowałem verlee :D

 

Myślałem o max. 3-3,5k. Realizuje swoje marzenie i przerabiam sobie budynek gospodarczy na mini studio, więc powoli zaczynam kompletować sprzęt. Gitary i head'y mam, meble, wygłuszenie i oświetlenie też więc pozostaje mi kwestia perkusji, mikrofonów z osprzętem, wszelkiej maści kontrolerów, przedwzmacniaczy, etc.

 

Mam opcję kupna bębnów i ram firmy Pearl, więc raczej nie będę się długo zastanawiał, bo cena jest więcej niż korzystna.

Odnośnik do komentarza

 

 

@Reaper

 

Pykasz jeszcze na perkusji? Gdybyś miał teraz kupić pakiet: hi-hat, crashx2 i ride, brałbyś komplet Paiste, Sabian, Zildijan, czy kompletowałbyś wszystko z innej parafii wg preferencji?

Odpowiem jak Smetek - w jakiej kwocie i jakie zastosowanie? :) Nie jestem specjalistą od sprzętu perkusyjnego, ale tak mniej więcej mogę pomóc się zorientować.

 

Najtańsze zestawy będą brzmieć podobnie, więc tutaj obojętne. Wiesz, jeden dobry crash od tych firm kosztuje 2-3 razy więcej niż ich taki podstawowy zestaw ;) Zestaw talerzy kupisz za 1,5k, a dobry crash kosztuje 4-5k ;)

 

@Gacek: może w trochę zawoalowany sposób, ale ja propsowałem verlee :D

 

Myślałem o max. 3-3,5k. Realizuje swoje marzenie i przerabiam sobie budynek gospodarczy na mini studio, więc powoli zaczynam kompletować sprzęt. Gitary i head'y mam, meble, wygłuszenie i oświetlenie też więc pozostaje mi kwestia perkusji, mikrofonów z osprzętem, wszelkiej maści kontrolerów, przedwzmacniaczy, etc.

 

Mam opcję kupna bębnów i ram firmy Pearl, więc raczej nie będę się długo zastanawiał, bo cena jest więcej niż korzystna.

 

Bębny Pearl zawsze na propsie, bardzo porządna marka. Jeśli to ma być studio do brzdąkania czy udostępniania komuś za kasę, to kup najprostsze talerze dobrej firmy w zestawie. Jeśli planujesz nagrywać tam muzykę, to będą słabo brzmiały.

Odnośnik do komentarza

Makk, jaki jest przewidywany koszt, takiej inwestycji (działka+domek)? Możesz zdradzić?

Mojej marzy się domek szeregowy, koszt 330 w stanie deweloperskim, są też za 250, ale lokalizacja + okolica bida z nyndzą..

O Panie.. wszystko ZALEŻY. Zależy gdzie działka, jaki dom itd, z czego dom, zależy kiedy kupujesz działkę itp. Za dużo zmiennych, żeby ogólnie odpowiedzieć.

 

Na stronie tooba.pl masz projekt i tam ceny podane domu, w stanie surowym, deweloperskim, pod klucz. Są to ceny uśrednione z całej Polski, więc... Ale oprzeć się można, bo za bardzo nie odbiegają mocno. Wiadomo, że powiedzmy 10 km od Warszawy wyjdzie drożej niż na Mazurach czy Podlasiu czy koło Rzeszowa.

Odnośnik do komentarza

 

 

Na stronie tooba.pl masz projekt i tam ceny podane domu, w stanie surowym, deweloperskim, pod klucz. Są to ceny uśrednione z całej Polski, więc... Ale oprzeć się można, bo za bardzo nie odbiegają mocno. Wiadomo, że powiedzmy 10 km od Warszawy wyjdzie drożej niż na Mazurach czy Podlasiu czy koło Rzeszowa.

Ok, dzięki. No wiadomo, zmiennych jest masa. Ale jesli tamtejsze uważasz za wiarygodne, to lecę oglądać :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ok, dzięki. No wiadomo, zmiennych jest masa. Ale jesli tamtejsze uważasz za wiarygodne, to lecę oglądać

Uważam, bo gadałem z trzema architektami oraz firmami. Mówili, że można się oprzeć. Część rzeczy będzie droższa, część tańsza itd.A koszt podany tam jest nawet nawet.

Wiadomo, że jak zaczniesz coś zmieniać, dodawać, zamiast szkieletu zrobisz pustak to cena się zmieni. Ale ogólnie można przyjąć podobne ceny.

Odnośnik do komentarza

Widzieliście co miało dziś Antyradio na FB?

 

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17861758_1225656584198889_7985948049317178011_n.jpg?oh=3157e0490ca4b31e8d3a3c9f57599c19&oe=594DA14C

 

Dla niektórych pewnie niesmaczne, ale moim zdaniem całkiem okej nawiązanie do "ekspertów" powołujących się na paróweczki ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...