Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

lol, PLK to niezły cyrk. Jest jakiś rozdzielnik transmisji w sezonie i chyba spotkanie w każdej hali musi być pokazane tyle samo razy, żeby było równo (tak jakoś zrozumiałem kiedyś w podcaście Kosmy) i dziś nie pokazują hitu między Stalą i Anwilem tylko jakiś przeciętny mecz ze Szczecina :keke:.

W lidze siatkowki tak samo niestety.

Odnośnik do komentarza

Cierpliwy? To nie on wyjebal z treningu grajkow?

 

A swoja droga to zlikwidowali sklep Wilkow z gadzetami, bo nikt tam nie kupowal:P.

Utrzymuje drużynę w czołówce ligi pod względem budżetu drugi rok z rzędu. W zeszłym mieli chyba trzeci, w tym są na 4-5, a wyniki mocno poniżej oczekiwań. Do momentu tej ostatniej akcji to nie wpieprzal się w decyzje sportowe klubu. Pomimo ze na meczach czasami siedzi na ławce rezerwowych wpisany jako fizjo :) Ostatnio się zwyczajnie wkurwil, bo ile można... mi by cierpliwość się skończyła kilka miesięcy temu.

 

O kibicach w Szczecinie już kiedyś wspominałem. Ile wy macie tam drużyn na najwyższym poziomie w kraju? 10? Większość meczów z różnych dyscyplin się na siebie nakłada, to i zainteresować ludzi czymś nowym jest trudniej.

 

Ale hala bardzo ładna :)

Odnośnik do komentarza

Schizzm, posłuchałem Ulvera, niby wszystko ok, ale 1. Perdition City to to nie jest (najlepszy ulver) 2. Wokal momentami mi nie pasuje do reszty

Nie pisałem, że jest lepszy niż Peridition City, tylko ze najlepszy od czasu Blood Inside ;). Pierwsza trójca nadal niezagrozona (BI, PC, LT). Imho wokale i tak dobrze wypadły jak na gatunek, z którym się mierzył :)

Odnośnik do komentarza

 

Cierpliwy? To nie on wyjebal z treningu grajkow?

 

A swoja droga to zlikwidowali sklep Wilkow z gadzetami, bo nikt tam nie kupowal:P.

Utrzymuje drużynę w czołówce ligi pod względem budżetu drugi rok z rzędu. W zeszłym mieli chyba trzeci, w tym są na 4-5, a wyniki mocno poniżej oczekiwań. Do momentu tej ostatniej akcji to nie wpieprzal się w decyzje sportowe klubu. Pomimo ze na meczach czasami siedzi na ławce rezerwowych wpisany jako fizjo :) Ostatnio się zwyczajnie wkurwil, bo ile można... mi by cierpliwość się skończyła kilka miesięcy temu.

 

O kibicach w Szczecinie już kiedyś wspominałem. Ile wy macie tam drużyn na najwyższym poziomie w kraju? 10? Większość meczów z różnych dyscyplin się na siebie nakłada, to i zainteresować ludzi czymś nowym jest trudniej.

 

Ale hala bardzo ładna :)

 

 

Hmm piłka nożna x 2 , ręczna 2x, siatka 2x, futbol amerykański, koszykówka nie wiem czy babki też są. To osiem lub dziewięć wychodzi. A jeszcze futsal ... A w innych miastach tak nie ma? :D Byleś na hali? Było dać znać to uraczyłbym Cię tutejszymi specyfikami ;) Ja mam 10 minut z buta na halę.

 

 

Drużyna ze Szczecina jest akurat zabawna :)

 

Właściciel hojny i do tego cierpliwy, wydaje się tez rozsądny, ale przydałoby się tam jakiegoś trenera na ławce posadzić i może wyniki by się tez pojawiły.

Proponuję jmk ;)

 

 

Ta, ja nawet przepisów nie znam :D

Odnośnik do komentarza

 

 

Hmm piłka nożna x 2 , ręczna 2x, siatka 2x, futbol amerykański, koszykówka nie wiem czy babki też są. To osiem lub dziewięć wychodzi. A jeszcze futsal ... A w innych miastach tak nie ma? :D Byleś na hali? Było dać znać to uraczyłbym Cię tutejszymi specyfikami ;) Ja mam 10 minut z buta na halę.

 

Robiłem takie zestawienie do pracy i właśnie Szczecin to jakiś ewenement jeśli chodzi o ilość drużyn w sportach przy takiej aglomeracji. Tak coś kojarzyłem, że kręciło się w okolicach 10.

 

A w Szczecinie dzisiaj mnie nie było. W zeszłym sezonie trafiłem do hali przy okazji meczu i tak po prostu hala wydaje się całkiem ok do widowisk sportowych.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...