Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mój brat się trochę wykoleił w internacie, więc to jednak kwestia indywidualna z tymi zaletami.

Oczywiscie, ze nalezy to tez brac pod uwage - tez znam takie przypadki. Ale mimo wszystko imo takie wczesne oderwanie od cyca (ja do internatu trafilem w wieku 15 lat) uczy zaradnosci.
Odnośnik do komentarza

Ludzie, przecież mi chodzi o wiek 16+ :D

No to już lepiej, bo niby można się wtedy trochę samodzielności nauczyć i rzeczy takich jak pranie, prasowanie, gotowanie czy regularne sprzątanie [oczywiście można to też robić w domu rodzinnym], ale znam też osoby w moim wieku, które nadal potrafią co najwyżej ugotować :keke: zupkę chińską co jest trochę przerażające.

Odnośnik do komentarza

 

Ludzie, przecież mi chodzi o wiek 16+ :D

No to już lepiej, bo niby można się wtedy trochę samodzielności nauczyć i rzeczy takich jak pranie, prasowanie, gotowanie czy regularne sprzątanie [oczywiście można to też robić w domu rodzinnym], ale znam też osoby w moim wieku, które nadal potrafią co najwyżej ugotować :keke: zupkę chińską co jest trochę przerażające.

 

To bardziej wodę umieją ugotować :P

Odnośnik do komentarza

Dlatego dałem emotkę ;).

A to mea culpa. Nawet nie wiedzą, jaki potencjał w nich drzemie, przecież można zrobić zupę z proszku, do tej gotowanej wody dorzucić makaron/ziemniaki i dodać sos z proszku, nawet galaretkę czy kisiel można zrobić. W gotowaniu wody kryje się coś wielkiego.

Odnośnik do komentarza

Współcześnie umiejętność gotowania nie jest niezbędna. Jak ktoś nie lubi wykonywać prac remontowych i się na tym nie zna- korzysta z fachowców. Jak ktoś nie lubi gotować i się na tym nie zna - też niech korzysta z restauracji albo sklepowych gotówców.

Odnośnik do komentarza

Współcześnie umiejętność gotowania nie jest niezbędna. Jak ktoś nie lubi wykonywać prac remontowych i się na tym nie zna- korzysta z fachowców. Jak ktoś nie lubi gotować i się na tym nie zna - też niech korzysta z restauracji albo sklepowych gotówców.

Remont robisz raz na x czasu. Posiłki sporządzasz codziennie i każdy powinien posiadać choć minimalną umiejętność zrobienia czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, jakbym miał codziennie zamawiać gotowce to pewnie znudziłyby mi się w końcu (o kosztach celowo teraz nie wspominam, ale no studentów raczej nie stać na codzienne zamawianie obiadu za 20-30 złotych), do tego w sumie ugotowanie czegoś smacznego sprawia przyjemność, zwłaszcza jak się kogoś poczęstuje i tej osobie też to smakuje. No i jak wspomniał Morpheus, to czynność robiona często i regularnie, jedna z podstawowych w naszym życiu.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, jakbym miał codziennie zamawiać gotowce to pewnie znudziłyby mi się w końcu (o kosztach celowo teraz nie wspominam, ale no studentów raczej nie stać na codzienne zamawianie obiadu za 20-30 złotych), do tego w sumie ugotowanie czegoś smacznego sprawia przyjemność, zwłaszcza jak się kogoś poczęstuje i tej osobie też to smakuje. No i jak wspomniał Morpheus, to czynność robiona często i regularnie, jedna z podstawowych w naszym życiu.

Tylko różnica polega na tym, że Ty lubisz. Nie każdy lubi, a jak ktoś nie lubi to to dla niego kompletnie zbędna umiejętność. Wybór gotówców i knajp jest ogromny, więc nuda też nie grozi. A że studentów nie stać na obiad za 20zl? Jest mnóstwo gotówców za 5 złotych. Słabej jakości ale jadalne.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...