Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że zloty są niezwykle kulturalne. Dwa lata temu rano wstałem, zrobiło mi się nieco niedobrze, więc oddaliłem się od domku, Pulek jeszcze zdążył mnie spytać, czy idę rzygać, na co odpowiedziałem twierdząco. Poszedłem, załatwiłem sprawę, wróciłem. Pełna kultura.

Jednak co klasa, to klasa.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że zloty są niezwykle kulturalne. Dwa lata temu rano wstałem, zrobiło mi się nieco niedobrze, więc oddaliłem się od domku, Pulek jeszcze zdążył mnie spytać, czy idę rzygać, na co odpowiedziałem twierdząco. Poszedłem, załatwiłem sprawę, wróciłem. Pełna kultura.

 

Najważniejszy jest ten kontakt z przyrodą, piękny miałeś widok rzygając. Jeziorko, lasy, niebieskie niebo, słoneczko...

Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam, że zloty są niezwykle kulturalne. Dwa lata temu rano wstałem, zrobiło mi się nieco niedobrze, więc oddaliłem się od domku, Pulek jeszcze zdążył mnie spytać, czy idę rzygać, na co odpowiedziałem twierdząco. Poszedłem, załatwiłem sprawę, wróciłem. Pełna kultura.

Brawo, to się nazywa trzymać poziom.
Pion. Poziom to jak wynoszą.
Odnośnik do komentarza
No to lokalizacja już jest. 40 kilometrów na północ od Włocławka.

 

Już od jakiegoś czasu nie mieszkam we Włocławku. :P Całkowicie przesiąkłem gdańskim klimatem. Tylko Lechia! :war:

 

Jeśli chodzi o zlot to dla mnie jest trochę za wcześnie na deklaracje. W lipcu nie mam jakoś dużo pracy, bo sezony się dopiero zaczynają tak na dobrą sprawę i większość kwestii ogarniam w maju/czerwcu, ale określić się tak mocniej mógłbym dopiero właśnie w czerwcu.

Odnośnik do komentarza

 

No to lokalizacja już jest. 40 kilometrów na północ od Włocławka.

 

Już od jakiegoś czasu nie mieszkam we Włocławku. :P Całkowicie przesiąkłem gdańskim klimatem. Tylko Lechia! :war:

 

 

A czy ja Cię zapraszam? :P Szramkowi odpisywałem ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

oprócz jednego wyskoku o 10 to było grzecznie

No kurdebele, jaki wyskok, pełna kultura, Monako Prestiż, śniadanie mistrzów.

Dokladnie. Ba, jak pamietam, to Pulek nawet telefonicznie jakies sprawy w pracy zalatwial, tak ze pelna profeska.

 

Robert! In tacz!

 

Pozdrawiam,

 

Jacek Bednarz :keke:

Odnośnik do komentarza

Robiliśmy dwa dni dla klienta zewnętrznego zmiany na stronie, którą on komuś robił, programowanie obiektowe mocno, szef też już nie ogarniał, ale w końcu odnaleźliśmy, że Wordpress jest mega i można łatwo dostać się do pojedynczych danych przez jego funkcje. No i potem już sam zrobiłem tabelkę, która automatycznie się generuje na podstawie wyborów użytkownika z formularza i wyświetla w tabeli konkretne dane nieruchomości, które zostały wyszukane i są w nieruchomościach na stronie. Jeszcze nie do końca to zrobiłem, bo jeszcze trochę CSS trzeba użyć, ale klient dzwonił i mówi do szefa, że jest zajebisty, a szef, że to nie on tylko ja :D.

 

Motywacja do dalszej pracy i kształcenia się 20 ;).

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że zloty są niezwykle kulturalne. Dwa lata temu rano wstałem, zrobiło mi się nieco niedobrze, więc oddaliłem się od domku, Pulek jeszcze zdążył mnie spytać, czy idę rzygać, na co odpowiedziałem twierdząco. Poszedłem, załatwiłem sprawę, wróciłem. Pełna kultura.

 

Misiek, to chyba on nam narzygal pod domkiem...

Odnośnik do komentarza

 

Potwierdzam, że zloty są niezwykle kulturalne. Dwa lata temu rano wstałem, zrobiło mi się nieco niedobrze, więc oddaliłem się od domku, Pulek jeszcze zdążył mnie spytać, czy idę rzygać, na co odpowiedziałem twierdząco. Poszedłem, załatwiłem sprawę, wróciłem. Pełna kultura.

 

Misiek, to chyba on nam narzygal pod domkiem...

 

No cóż. Ważne, że kulturalnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...