Skocz do zawartości

520 błędów sędziowskich pozbawia Marynię awansu


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No i odmówiłem, ciężkie to było, bo 2 miesiące rozmów i HR-y naprawdę szły mi już mega na rękę, ale wysoka klasa tej dziewczyny. Standardowo tylko spytała się, czy byłoby coś, co mogłoby mnie przekonać i powiedziała, że jakby zmienił zdanie, to mam dawać znać. Trochę kamień z serca, ciążyła mi ta decyzja :-k

Odnośnik do komentarza

Respect, na pewno trudna decyzja, bo jakby nie patrzec ten kraj jest popierdolony, mialbys normalniej. Ale z drugiej strony - ja dlatego wrocilem ze chcialem zeby Laura miala rodzine blizej no i zeby sie uczyla zycia w Polsce.

Odnośnik do komentarza

 

Powrócifszy z Kato. W piątek Wro. #alwaysontour

 

Ajer & Stefan dzięki za odwiedziny :-)

Gdzie będziesz we Wrocławiu?

 

 

Beer Geek Madness, Zaklęte Rewiry, 1 kwietnia. Zapraszam.

 

 

Powrócifszy z Kato. W piątek Wro. #alwaysontour

 

Ajer & Stefan dzięki za odwiedziny :-)

Gdzie będziesz we Wrocławiu?

 

pewnie na BGM w Szynkarni :)

 

czolem!

 

W Szynkarni to jest biforek i afterek, ale pewnie będziemy w niedzielę na śniadaniu tamże :-) Szynkarnia zawsze na propsie.

 

A no i na biforku w piątek w Szynkarni albo w Targowej też. Zapraszam :D

Odnośnik do komentarza

Na stronie http://www.konsultacjemetropolia.plmożna wypełnić ankietę dotyczącą potencjalnej Metropolii Warszawskiej. Niektóre pytania powalają, np:

 

Utworzenie Metropolii Warszawskiej zapewni jej zrównoważony rozwój i podniesienie jakości życia mieszkańców na obszarach słabiej rozwiniętych. Czy według Ciebie wyrównywanie poziomu życia mieszkańców Metropolii jest właściwe?

 

:kekeke:

 

 

 

Spadam koło południa, chyba koło 13 mam pkp

 

 

I zdanżasz pan?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...