Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

O dziwo współpracę z Iconem w modteamie wspominam dobrze. Wydawało się, że trochę się zmienił - wyluzował i przestał się wszystkim przejmować. Jak się okazało były to tylko pozory.

 

Bo wtedy się już wycofał właściwie z aktywnego forumowania, pojawiał się raz na jakiś czas tylko. Zresztą nawet nie pamiętam, co to za kryzys był, że tak MT został przewietrzony :-k

 

 

No tak. Ale dalej forum traktował jak swoje dziecko - stąd ta późniejsza afera ;]. Do tej pory nie ogarniam w 100% co wtedy się wydarzyło.

 

 

Jeśli chodzi ci o słynną aferę, to raczej nikt pewny nie będzie, ale raczej wiele ewentualności nie ma. Mi raczej chodziło o to, co się stało, że Icon pozwolił ludowi zgłosić kandydatury i na nie głosować te pół roku wcześniej, a nie dać dwie trzy do wyboru od siebie, albo po prostu ogłosić wybór i koniec :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

O dziwo współpracę z Iconem w modteamie wspominam dobrze. Wydawało się, że trochę się zmienił - wyluzował i przestał się wszystkim przejmować. Jak się okazało były to tylko pozory.

 

Bo wtedy się już wycofał właściwie z aktywnego forumowania, pojawiał się raz na jakiś czas tylko. Zresztą nawet nie pamiętam, co to za kryzys był, że tak MT został przewietrzony :-k

 

 

No tak. Ale dalej forum traktował jak swoje dziecko - stąd ta późniejsza afera ;]. Do tej pory nie ogarniam w 100% co wtedy się wydarzyło.

 

nikt chyba nie ogarnia w 100% zaistniałej sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Shizzm, Lucas, Szczurek, oglądaliście The Corner? Skończyłem The Wire i było absolutnie fantastyczne, przebija Sopranos wyraźnie.

Tak, to dość specyficzna forma serialu (sam zobaczysz, jak obejrzysz ;)). I jest również dobry (nie tak jak The Wire oczywiście, ale ciągle wysoki poziom)

 

Zresztą po The Wire już żaden serial nie jest taki jak powinien być ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam swojego moderowania się nie wstydzę raczej :) Największy żal mam do siebie, ze kiedyś się strasznie spinalem jak były walki o wolna Marynie i alkus trollowal wklejając takie jebitne obrazki z ASCII żeby cos udowodnić (nie pamietam co). Wtedy bardzo przyhurrdurrowałem. Aaa i wczesny Szczurek był takim trollem, ze myślałem, ze podał taka sama datę urodzenie jak moja żeby mnie podkurwic. Paranoja trochę :kekeke:

Najgorsze były jednak jazdy w Administracji, co tam się działo, nigdy wincy moderowania.

no way :hahaha:
Odnośnik do komentarza

Najprzyjemniejsza i najwazniejsza czescia kazdego malzenstwa jest rozwod. Zreszta nie wydaje wam sie, ze spedzenie powiedzmy 20 lat z ta sama osoba jest po prostu nudne? Nie tylko w kontekscie seksualnym (bo wiadomo ze po slubie predzej czy pozniej ma sie kochanki), ale tez personalnym?

 

Nie, nie pisałem, że jest tak zawsze

Masz rację, nie użyłeś słowa "zawsze". Użyłeś słowa "każdego".

BTW, nigdy nie ukrywałem, że jestem konserwatystą. I co z tego, że PiS również?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Na tym forum warn od mewha jest za piramidki :)

a ten od jasonxa za co? :D

Nabijanie w STOPIE. Zamiast rotflow, nastepnym razem skorzystaj z opcji raport.. Przypomnij sie za dwa tygodnie o zdjecie warna

 

Wolał dostać warna, niż kapować. Szacun.

 

czyli wspomniany warn byl na starym forumie, ale co to był ten STOP nie pamiętam w ogóle :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...