Skocz do zawartości

Marynia punktualnie, równo z budzikiem, wstaje o 5:19, czym zadziwia liczących na spóźnienie


krzysfiol

  

50 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Na tym forum warn od mewha jest za piramidki :)

a ten od jasonxa za co? :D

Nabijanie w STOPIE. Zamiast rotflow, nastepnym razem skorzystaj z opcji raport.. Przypomnij sie za dwa tygodnie o zdjecie warna

 

Wolał dostać warna, niż kapować. Szacun.

Odnośnik do komentarza

O dziwo współpracę z Iconem w modteamie wspominam dobrze. Wydawało się, że trochę się zmienił - wyluzował i przestał się wszystkim przejmować. Jak się okazało były to tylko pozory.

 

Bo wtedy się już wycofał właściwie z aktywnego forumowania, pojawiał się raz na jakiś czas tylko. Zresztą nawet nie pamiętam, co to za kryzys był, że tak MT został przewietrzony :-k

Odnośnik do komentarza

Meler masz od Fenomena, że nazwałeś Maniaka głąbem ;) od dixa za nazwanie Szczurka "Szczurem jebanym", od jasonxa za "LeBlow Job" :kekeke: jeszcze od dixa za "Skisłą". Reszta normickie warny za przeklinanie i troling.

Wiem, byłem w MT, to se obejrzałem :D

Odnośnik do komentarza

 

O dziwo współpracę z Iconem w modteamie wspominam dobrze. Wydawało się, że trochę się zmienił - wyluzował i przestał się wszystkim przejmować. Jak się okazało były to tylko pozory.

 

Bo wtedy się już wycofał właściwie z aktywnego forumowania, pojawiał się raz na jakiś czas tylko. Zresztą nawet nie pamiętam, co to za kryzys był, że tak MT został przewietrzony :-k

 

 

No tak. Ale dalej forum traktował jak swoje dziecko - stąd ta późniejsza afera ;]. Do tej pory nie ogarniam w 100% co wtedy się wydarzyło.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...